doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Başkan Togar’dan Anlamlı Mesaj ‘Kadına Şiddete Hayır’

Başkan-Togar'dan-Anlamlı-Mesaj-'Kadına-Şiddete-Hayır'
Daha Fazla Göster

Başkan Togar’dan Anlamlı Mesaj ‘Kadına Şiddete Hayır’  Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, eski erkek arkadaşı tarafından canice katledilerek hayatını kaybeden Pınar Gültekin’in ailesine Samsunspor’un mor formasını hediye etti.

FORMA HEDİYE ETTİ
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, şiddet mağduru ve cinayete kurban giden kadınların ailelerin yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Togar, dünyanın en ağır forması olarak adlandırılan Samsunspor’un mor formasını kadınlara ve ailelere armağan ediyor. Başkan Togar, son olarak Muğla’da eski erkek arkadaşı Cemal Metin Avcı, tarafından canice katledilerek hayatını kaybeden Pınar Gültekin’nin ailesine mor forma hediye etti.

KADINA ŞİDDETE HAYIR
Belediye Başkanı Hasan Togar, sosyal medya hesabından “Samsunspor’umuzun ‘Samsunsporumuzun ‘kadına şiddete hayır’ evrensel mesajını içeren bu formayı hayatının baharında dünyadan koparılan Pınar Gültekin’in ailesine göndererek acılarını paylaştık” mesajını paylaştı.

NE OLMUŞTU
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü öğrencisi Pınar Gültekin, 16 Temmuz günü kayboldu. 5 gün sonra yapılan soruşturmanın ardından Pınar’ın eski sevgilisi Cemal Metin Avcı, çıkan kavgada genç kızı boğarak öldürdüğünü, cesedini bağ evindeki varile koyup yaktığını üzerine beton döktüğünü ifade etmişti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir