doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Canik’te Eğitim! Başkan İbrahim Sandıkçı’dan Zabıtaya Övgü!

sandikcidan-zabitaya-ovgu-0711
Daha Fazla Göster

Canik’te Eğitim! Başkan İbrahim Sandıkçı’dan Zabıtaya Övgü! Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, zabıta personelinin üniformalarının belediyeyi temsil ettiğini belirterek ekiplerin örnek davranışlar sergilediğini söyledi

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı personelinin eğitimine yönelik uygulanan programları önemsediklerini belirterek, “Özellikle Zabıta Birimi’mizde görev yapan arkadaşlarımız halkımızla bire bir temas halinde işlerini sürdürmektedir” dedi.

WhatsApp Image 2021 11 07 at 17.09.34 Foto Galeri

UZMANDAN BİLGİ ALDILAR

Canik Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen bu haftaki hizmet içi eğitim programında Belediye’nin Zabıta Müdürlüğü personeline yönelik kişisel gelişim semineri verildi. İletişim alanındaki eğitim programlarıyla adından sıkça söz ettiren Kişisel Gelişim Uzmanı Ayfer Ateş tarafından verilen seminerde “İmaj, Etkili Konuşma, Beden Dili” gibi konular ele alındı.

WhatsApp Image 2021 11 07 at 17.09.33 2 Foto Galeri

EN DEĞERLİ SERMAYE İNSAN

“Bizim en değerli sermayemiz, insan kaynağımızdır” diyen Başkan İbrahim Sandıkçı şunları söyledi: “Vatandaşımıza daha kaliteli hizmet sunma noktasında personelin örnek model olması gerekmektedir. Bunda da personelin eğitimli olmasının büyük rolü vardır. Özellikle Zabıta Birimi’mizde görev yapan arkadaşlarımız halkımızla bire bir temas halinde işlerini sürdürmektedir. Üzerlerindeki üniformaları bizi ve kurumumuzu temsil etmektedir. Onların görevlerini daha güzel şekilde yapmaları ve halka örnek davranış sergilemeleri hem vatandaşımızı hem de bizi memnun etmektedir. Bugüne kadar göstermiş oldukları hassasiyetlerinden ötürü hepsine teşekkür ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum”

Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Birimi’nden toplam 30 personelin katıldığı bu eğitimin ilerleyen günlerde farklı konularda düzenlenecek olan seminer programıyla devam edeceği bildirildi.

WhatsApp Image 2021 11 07 at 17.09.33 1 Foto Galeri WhatsApp Image 2021 11 07 at 17.09.33 Foto Galeri

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir