Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, milli sporcu Ali Topaloğlu, Ecem Baysug ve Mertcan Kömpe ve antrenörleri ile bir araya geldi 

Samsunspor haber | Başkan Yüksel Yıldırım'dan davet var: "Takıma sahip çıkın" Samsunspor haber | Başkan Yüksel Yıldırım'dan davet var: "Takıma sahip çıkın"

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Down Sendromlular Atletizm Dünya Şampiyonası'nda gülle ve disk atmada altın madalya, 800 metre koşusunda gümüş, 100 ve bin 500 metre koşularında bronz madalya kazanan Ali Topaloğlu, antrenörü Musa Davulcu ile Hırvatistan Ümitler Avrupa Judo Şampiyonası'nda gümüş madalya kazanan Ecem Baysug, yedinci olan Mertcan Kömpe ve judo antrenörü Barış Özen'i makamında ağırladı. Başkan Sandıkçı, sporcuları tebrik edip, hediye taktim ederek, "Down Sendromlular Dünya Atletizm Şampiyonası ile Hırvatistan Ümitler Avrupa Judo Şampiyonası'nda derece alan sporcularımızı belediyemizde ağırladık. Başarılarından dolayı sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyorum. Sporcularımızın azim ve kararlılıkla çalışarak kazandıkları başarıların örnek olmasını diliyorum" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN