Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde yaşayan Roman kardeşlerimize yönelik eğitim, sosyal, kültürel ve daha birçok alanda örnek projeleri hayata geçirdik” dedi.

Samsun'da deprem anında toplanma alanları nerede?  Samsun'da deprem anında toplanma alanları nerede? 

CANİK BELEDİYESİ PERSONELLERİ PROJE DÖNGÜSÜ EĞİTİMİ ALDI

Canik Belediyesi, personellerine yönelik eğitimlere ara vermeden devam ediyor. Canik Belediyesi’nin uygulayıcı pilot belediyeler arasında yer aldığı, yerel düzeyde iyi yönetişim uygulamalarının yaygınlaştırılması ve Roman Vatandaşların Güçlendirilmesinin Desteklenmesi Projesi (ROMACTED) Faz II” kapsamında belediye personelleri Proje Döngüsü Eğitimi aldı.

"HER ZAMAN YANLARINDA OLACAĞIZ"

İlçede yaşayan Roman vatandaşlara yönelik çalışmaların devam ettiğini ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde yaşayan Roman kardeşlerimize yönelik eğitim, sosyal, kültürel ve daha birçok alanda örnek projeleri hayata geçirdik. İstihdamlarına yönelik çalışmalar gerçekleştirdik. Pandemi döneminde hijyen paketi hediye ettik. İhtiyaç sahibi Roman kardeşlerimiz için gıda kolisi ve sıcak yemek desteğimizi sürdürüyoruz. Roman kardeşlerimiz için yeni projeler kazandırmaya ve her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

"EĞİTİMLERİMİZ YIL BOYUNCA SÜRECEK"

Belediye personellerine yönelik eğitim çalışmalarının devam ettiğini dile getiren Başkan İbrahim Sandıkçı, “Belediye personelimize yönelik eğitimler düzenlemeye ve farklı alanlarda eğitimlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Personelimizin vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet verebilmesi ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamaya yönelik eğitimlerimizi yıl boyunca sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.