Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Üç yıllık zaman için Canik’i ses getiren bir ilçeye dönüştürdük" dedi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, yeni yatırımlarla ilçeyi hak ettiği yere getirmeyi hedeflediklerini açıkladı.

WhatsApp Image 2022-04-05 at 17.49.44.jpeg

Üç yıllık zaman zarfında hiç kredi kullanmadan önemli yatırımlar gerçekleştirdiklerini kaydeden Sandıkçı, hizmet ve yatırımların önümüzdeki yıllarda da hız kesmeden, kararlılıkla devam edeceğini vurguladı.

WhatsApp Image 2022-04-05 at 17.49.46 (1).jpeg

Canik Belediyesi’nin 2021 yılı hizmet, yatırım ve çalışmalarını kapsayan faaliyet raporunun görüşüldüğü Belediye Meclis toplantısında açıklamalarda bulunan İbrahim Sandıkçı, "Bu üç yıllık zaman zarfında şeffaf belediyecilik anlayışıyla hizmet verdik. Hiç kredi kullanmadan önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Her geçen gün daha da büyüyüp gelişerek ayakları yere basan, yaşanabilir bir ilçe meydana getirdik. Canik’i kısa sürede ses getiren bir ilçeye dönüştürdük" dedi.

WhatsApp Image 2022-04-05 at 17.49.46.jpeg

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı, yeni yatırımlarla birlikte ilçeyi hak ettiği yere getirmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Öte yandan meclis toplantısında Canik Belediyesi’nin 2021 yılına ait hizmet, yatırım ve çalışmalarını kapsayan faaliyet raporu Belediye Meclis üyeleri tarafındın oy birliğiyle kabul edildi.

Tapu ve Kadastro'dan devlete 1 yılda 24,3 milyar TL harç geliri Tapu ve Kadastro'dan devlete 1 yılda 24,3 milyar TL harç geliri

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.