doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Başkan İbrahim Sandıkçı ‘Asli Görevimiz Vatandaşa Hizmet Etmek’

Başkan İbrahim Sandıkçı 'Asli Görevimiz Vatandaşa Hizmet Etmek'
Daha Fazla Göster

Başkan İbrahim Sandıkçı ‘Asli Görevimiz Vatandaşa Hizmet Etmek’ Belediye personeliyle öğlen yemeğinde buluşan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Belediyelerin asli görevi vatandaşa hizmet etmektir” dedi

ibrahim sandikci 2708 Foto Galeri

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, personeliyle öğlen yemeğinde bir araya gelmek üzere belediyenin Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Sosyal Hizmetler Birimi’ni ziyaret etti. Yemek öncesi sosyal hizmetler alanındaki çalışmalar hakkında personelden bilgi alan Başkan İbrahim Sandıkçı, “Nerede bir ihtiyaç sahibi vatandaşımız varsa yardımına koşmakla görevliyiz” diye konuştu.
Sosyal Hizmetler alanında hizmet veren personelin çok önemli bir görev üstlendiğini ifade eden Başkan Sandıkçı, belediyelerin asli görevinin vatandaşa hizmet etmek olduğunu dile getirdi.

AW426129 01 1 Foto Galeri

‘KAPI KAPI DOLAŞIP İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞIN’
Birim çalışanlarının sergilediği performansı takdirle karşıladığını belirten Başkan İbrahim Sandıkçı, yapılan hizmetlerin önemine şu cümleleriyle değindi: “Bugüne kadar göstermiş olduğunuz fedakarlıklar için hepinize çok teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri karşılama noktasında elinizden gelen gayreti gösterdiğinize yakından şahidiz. Özellikle pandemi döneminde sergilediğiniz performansla halkımızın takdirini kazandığınızı bilmenizi isterim. Tabi sorumluluğumuz bitmedi, devam ediyor. Bundan sonra da yaşlılarımızın, hastalarımızın, engellilerimizin, yoksullarımızın, bakıma muhtaç vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılama noktasında elinizden gelen titizliği göstereceğinizden eminim. Kapı kapı dolaşarak ihtiyaç sahiplerine ulaşmamız gerekiyor. Nerede bir ihtiyaç sahibi vatandaşımız varsa ona yardımcı olmakla sorumluyuz. Unutmayalım ki, bu vatandaşlarımızın yardımına koşmak, onlara hizmette bulunmak, dualarını almak manevi bir kalkan olarak bizi ve beldemizi belalardan korumaya vesile olacaktır.”

AW426129 03 1 Foto Galeri

‘İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN’
“Sosyal Hizmetler, bir belediyenin temel görevlerinin başında gelmektedir” diyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ bilinciyle halka hizmet etmeyi sürdüreceklerini dile getirdi. İstişare sonrası çalışanların kendi evinde hazırladığı yemeklerle kurulan sofrada onlarla birlikte öğlen yemeği yiyen Başkan İbrahim Sandıkçı, yemek sonunda ikram ettiği bir tepsi ev yapımı baklavayla personele sürpriz yaptı.

AW426129 02 1 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir