doğa samsun surucu kursu duru
       
5s dikey arslan Mega Halı

Başkan Hasan Togar’ın Hızına Yetişilmiyor!

hasan-togarin-hizina-yetisilmiyor
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Hasan Togar’ın Hızına Yetişilmiyor!Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, belediye hizmetleri ve sosyal faaliyetlerdeki yoğun temposu ile dikkat çekiyor

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, gerek rutin, gerekse sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında yaptığı çalışmalarla örnek oluyor.

WhatsApp Image 2021 07 02 at 18.29.35 Ana Manşet

HER ZAMAN VATANDAŞLA

Başkan Togar, gün içinde ilçedeki vatandaş ve esnafla bir araya geliyor, yürütülen çalışmaları yerinde inceliyor, mahalle mahalle dolaşarak, ilçe sakinlerinin öneri, sorunlarını dinleyerek çalışmalarını taleplere göre yön veriyor.

WhatsApp Image 2021 07 02 at 18.29.36 Ana Manşet

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ilçede esnaf ziyaret gerçekleştirdiğini kaydeden Başkan Togar, “İlçe Başkanımız Hayri Ağırlar ile birlikte Cumhurbaşkanımız’ın başlatmış olduğu kadın girişimci desteği programından yararlanarak KOSGEB’den alınan destek ile işyeri açan örnek gösterilecek girişimci kardeşimizi ziyaret ederek hayırlı bol kazanç dileklerimizi ilettik. Ardından diğer esnaflarımızı ziyaret ederek hasbihal ettik” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 07 02 at 18.29.36 1 Ana Manşet

İLK ADIM ATILDI

Vatandaşla sohbet ettikten sonra ilçede gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Togar, “İlçemizin yaşam standartlarını ve prestijini en üst seviyelere taşıyacak olan vizyon projemizde çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. İlçe merkezimizden başlayıp Kurtuluş, Cumhuriyet ve Kerimbey Mahallelerimiz ortasından geçerek, sanayilerimizin içinden devam eden petrol ofisi dolum tesislerine kadar ulaşan atıl durumdaki TCDD’ye ait 7,5 kilometrelik demir yolu hattı üzerine yapacağımız bisiklet ve yürüyüş yolu projemiz ile; yeni modern yaşam alanlarının ilk adımlarınıda atmış bulunmaktayız” diye konuştu.

WhatsApp Image 2021 07 02 at 18.29.37 Ana Manşet

YUVAYA KAVUŞTULAR

İlçede olumsuz fiziki şartlarda yaşayan ailelere de destek olan Başkan Togar, “Olumsuz fiziki şartlarda hayatlarını idame ettirmeye çalışan bir ailemizin daha bayram öncesi bu sıcacık muhteşem manzaralı evlerini tamamlayarak teslim ediyoruz. Hayır yapan ve hayra vesile olan herkesten Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir