Başkan Hasan Togar'dan Proje Açıklaması: "Tekkeköy'e Fark Katacak" Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçeye farklı bir yaşam alanı katacak bisiklet ve yürüyüş yolundaki çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Tekkeköy Belediyesi'nce TCDD'ye ait kullanılmayan 7,5 kilometrelik hattın, bisiklet ve yürüyüş yolu yapılması için proje çalışmaları sürerken, Başkan Togar, projenin ilçeye fark katacağını söyledi.

WhatsApp Image 2022-04-13 at 14.53.02.jpeg

YOL GEÇİŞLERİ GENİŞLETİLİYOR

Tekkeköy Belediyesi tarafından başlatılan proje kapsamında 7,5 kilometrelik TCDD’ye ait kullanılmayan hat, bisiklet ve yürüyüş yolu olarak kullanılacak. Ekiplerin çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Başkan Togar yerinde incelemelerde bulundu. Togar, "Bisiklet ve yürüyüş yolumuzdaki çalışmaların yanında bisiklet ve yürüyüş yolumuzun sağındaki ve solundaki imar yollarını açıp kanallardaki köprüleri ve geçişleri yapmaya devam ediyoruz. Yine taş duvarlar örerek belli noktalardaki yol geçişlerini genişletiyoruz" dedi.

WhatsApp Image 2022-04-13 at 14.53.02 (1).jpeg

BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN

Vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Togar, "Mübarek Ramazan ayının maneviyatını paylaşarak dostlarımızın, arkadaşlarımızın, kardeşlerimizin ve büyüklerimizin hoş sohbetlerine ortak olduk. Rabbim birlik beraberliğimizi daim eylesin." ifadelerini kullandı.

S. Gökhan UÇAROĞLU

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

"100. Yılında Mübadele ve Türk-Yunan İlişkileri Kongresi" Samsun'da Sona Erdi! "100. Yılında Mübadele ve Türk-Yunan İlişkileri Kongresi" Samsun'da Sona Erdi!

WhatsApp Image 2022-04-13 at 14.53.03.jpeg