doğa area duru
 
5s dikey arslan bilgi

Başkan Hasan Togar: ‘Tekkeköy Çağ Atladı’

tekkekoy-cxag-atladi
Daha Fazla Göster

Başkan Hasan Togar: ‘Tekkeköy Çağ Atladı’ Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yapılan hizmet ve devam eden çalışmalar sayesinde ilçenin çağ atladığını söyledi

Tekkeköy Belediye Başkanı ilçenin dört bir yanında kamu yararı adına yapılan çalışmaların devam ettiğini belirterek, “Tekkeköy 7 yıl içerisinde çağ atlayan bir belediye konumuna geldi” dedi.

WhatsApp Image 2021 09 11 at 16.49.32 Foto Galeri

“SOSYAL TESİS BİLE YOKTU”

Adeta şantiye alanına çevrilerek, bir çok projenin hayata geçtiği Tekkeköy İlçesi’nin dört bir yanında çalışmalar devam ediyor. Yapılan proje ve çalışmalardan bahseden Başkan Togar, “Bundan 8 yıl önce 31 mahalleye hizmet ederken, dışardan gelen misafirlerini bırakın, içerde yaşayan insanlarını dahi ağırlayabilecek sosyal tesisleri olmayan bir belediyeden, bugün hastane, stat, olimpik yüzme havuzu, köy konakları, büyük park, Tekkeköy Belediyesi’nin okul inşaatları devam ediyor” diye konuştu.

WhatsApp Image 2021 09 11 at 16.49.31 1 Foto Galeri

“ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ayrıca kırsal mahallelerde de konforu en üst seviyeye ulaştırmak için beton, asfalt ve parke yol çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Togar şunları söyledi: “Tekkeköy bu 7 yıl içerisinde çağ atlayan bir belediye konumuna geldi. En büyük gayemiz bizlere güvenen, bizlere bu görevi layık görenleri mahcup etmemektir. Mahcup etmediğimize de inanıyoruz ve bu ilçeyi insanlarını huzurlu mutlu olduğu bir ilçe haline getirmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir