doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Başkan Hasan Togar Müjdeyi Verdi: “Kapsamlı Çalışma Başladı”

togar-mujdeyi-verdi-1311
Daha Fazla Göster

Başkan Hasan Togar Müjdeyi Verdi: “Kapsamlı Çalışma Başladı” Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, sanayi sitelerinde kapsamlı beton yol çalışmalarının başladığının müjdesini verdi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçeyi geleceğe taşımak için çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, “kapsamlı beton yol çalışmalarımızın yanında yeni çalışma başlatacağımız yerlerde incelemelerde bulunduk” dedi.

DEĞİŞİM VE GELİŞİM ZAMANI

İlçemizin dört bir köşesini modern, konforlu ve mesafeleri kısaltan yollarla ördüklerini ifade eden Başkan Togar, sanayi sitelerindeki yol çalışmalarını yerinde inceledi. Yetkililerden bilgi alan Başkan Togar, değişim ve gelişimin kendileri için önemli olduğunu söyledi.

BÖLGENİN KALBİ

“Her geçen gün değişen, gelişen, büyüyen ilçemizin dört bir yanında farklı alanlardaki çalışmalarımız aralıksız devam ediyor” diyen Başkan Togar, “Bölgenin istihdamının ve ekonomisinin kalbi sayılan sanayi sitelerimizde başlatmış olduğumuz kapsamlı beton yol çalışmalarımızın yanında yeni startını vereceğimiz yerlerde incelemelerde bulunduk” ifadelerini kullandı.

DAHA FAZLA SAMSUN HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir