Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar,  her bayram olduğu gibi bu bayram da ilçede bayramlık giymeyen çocuğun kalmayacağını söyledi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar,   Kurban Bayramı öncesi hayır çarşılarının vatandaşın hizmetinde olacağını belirterek,  "Her bayram olduğu gibi bu bayramda da yep yeni renga renk bayramlık giymeyen evladımız ve ailemiz kalmayacak" dedi. 

BAYRAMLIKLAR HAZIR

Tekkeköy Belediyesi, ilçedeki yatırımlarının yanı sıra sosyal belediyecilik çalışmalarına da devam ediyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü  Hacı Mehmet Kurt Hayrı Evi  ve Hayır Çarşısı üzerinden, ihtiyaç sahibi ailelere bayramlık kıyafet imkanı sağlayan belediye, bu kurban bayramında da aynı hizmeti verecek. Tekkeköy’de ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları, Hayır Çarşısı’na gelerek bayramlıklarını alabilecek.

VATANDAŞIN HİZMETİNDE 

Başkan Togar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, " Her bayram olduğu gibi bu bayramda da yepyeni rengarenk bayramlık giymeyen evladımız ve ailemiz kalmayacak. Bayram öncesinde Kutlukent ve Tekkeköy merkezdeki hayır çarşılarımız halkımızın hizmetinde olacak.

Samsun haber | Vezirköprü'de Hititler'in kutsal şehri "Nerik" için sponsor aranıyor Samsun haber | Vezirköprü'de Hititler'in kutsal şehri "Nerik" için sponsor aranıyor

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.