doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Başkan Hasan Togar Acılara Ortak Oluyor!

togar-acilara-ortak-oluyor-2710
Daha Fazla Göster

Başkan Hasan Togar Acılara Ortak Oluyor! Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, eski eşi tarafından bıçaklanarak hayatını kaybeden Emine Bulut’un ailesine Samsunspor’un mor formasını hediye etti

FORMA HEDİYE ETTİ

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, şiddet mağduru ve cinayete kurban giden kadınların ailelerin yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Togar, dünyanın en ağır forması olarak adlandırılan Samsunspor’un mor formasını kadınlara ve ailelere armağan ediyor. Başkan Togar, son olarak Kırıkkale’de kızının gözleri önünde eski eşi Fedai Varan tarafından bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybeden Emine Bulut’un ailesine mor forma hediye etti.

WhatsApp Image 2021 10 27 at 17.12.44 1 Ana Manşet

ŞİDDETİ KINADI

Belediye Başkanı Hasan Togar, sosyal medya hesabından “Samsunspor’umuzun ‘Kadına Şiddete Hayır’ temalı formasını eski eşi tarafından kızının yanında canice bıçaklanarak hayatını kaybeden Emine Bulut’un ailesine hediye ederek acılarına ortak olduk” dedi ve kadına şiddeti bir kez daha kınadı.

WhatsApp Image 2021 10 27 at 17.12.44 Ana Manşet

NE OLMUŞTU?

Emine Bulut, bir yıl önce Kırıkkale’de eski eşi Fedai Varan tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Fedai Varan, boşandığı eşi Emine Bulut’u bir süre takip ederek yol üzerinde yer alan kafede kızının gözleri önünde bıçaklayarak canına kıymıştı. Olayın hemen ardından Varan yakalanarak müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Esra VURAL

WhatsApp Image 2021 10 27 at 17.12.43 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 10 27 at 17.12.42 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir