doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Başkan Halil Akgül İsyan Etti! ‘Lütfen Bildirin’

baskan-akgul-isyan-etti-0809
Daha Fazla Göster

Başkan Halil Akgül’den İsyan Etti! ‘Lütfen Bildirin’ Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, ilçede bulunan parklardaki oyun gruplarına ve banklara zarar verilmesine tepki gösterdi

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, ilçenin birçok noktasında yapılan parkların bazılarının kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından tahrip edilmesini eleştirerek, “Lütfen parklardaki oyun grubu ve banklara zarar veren sorumsuz insanları gördüğünüzde Zabıta Ekiplerimize ve Emniyet birimlerimize bildirin” dedi.

WhatsApp Image 2021 09 08 at 19.36.43 Foto Galeri

YAPMAYI BIRAKMAYACAĞIZ

Salıpazarı Belediyesi tarafından şehrin birçok noktasında yapılan parkların bazılarının kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından tahrip edilmesi tepkilere neden oldu. Oyun gruplarının yakılıp-kırıldığı, bankların kırılarak yerinden söküldüğü parklardaki durumu gören vatandaşlar, “Parklar başta çocuklarımız olmak üzere hepimizin nefes aldığı alanlardır. Buralara zarar verenler insan olamazlar” diyerek tepki gösterdi. ‘Bu görüntüler ilçemize yakışmıyor’ diyen Başkan Akgül, “Birkaç sorumsuz için iyi şeyler yapmayı bırakmayacağız. Lütfen parklardaki oyun grubu ve banklara zarar veren sorumsuz insanları gördüğünüzde Zabıta Ekiplerimize ve Emniyet birimlerimize bildirin” ifadelerini kullandı.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir