doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Başkan Halil Akgül: ‘İnsan Odaklı Çalışıyoruz’

halil-akgulyol-calismalarini-inceledi-1110
Daha Fazla Göster

Başkan Halil Akgül: ‘İnsan Odaklı Çalışıyoruz’ Avut ve Tacalan Mahalleleri’nde konuşan Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “İnsan odaklı çalışıyoruz” dedi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Ak Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu hafta sonu Salıpazarı ilçesinde yapımı devam eden yol çalışmalarını inceledi.

WhatsApp Image 2021 10 11 at 09.55.11 Ana Manşet

Avut, Kalfalı,Güzelvatan ve Tacalan Mahallelerinde incelemelerde bulunmak için Salıpazarı’na gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,Ak Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Ak Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman ve Belediye Başkanı Halil Akgül vatandaşlarla buluştu.

WhatsApp Image 2021 10 11 at 09.55.10 1 Ana Manşet

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül Avut ve Tacalan Mahallelerinde yaptığı konuşmada “Her iki başkanımızda Salıpazarı İlçemizde yapılan çalışmaları yerinde görebilmek için buralara geldiler. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e ve emeği geçen herkese yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum”dedi.

Başkan Akgül, “Biz insan odaklı çalışıyoruz. İnsanımızın olduğu her yerde hizmet etmeye çalışıyoruz. Avut Mahallemizin elli yıllık özlemi vardı. Bunu da yerine getirmek bize nasip oldu” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir