doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Yunanistan’da

Başkan-Deveci,-Yunanistan'da1
Daha Fazla Göster

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Yunanistan’da Yunanistan’a giden Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet ve Gümülcine Başkonsolosu Murat Ömeroğlu ile buluştu

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Yunanistan’da Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet ile Gümülcine Başkonsolosu Murat Ömeroğlu ile bir araya geldiklerini belirterek, kültürel faaliyetleri değerlendirdiklerini söyledi.

01 deveci yunanistan 1 Foto Galeri

“KÜLTÜREL FAALİYETLER KONUŞULDU”
Bir dizi ziyaret ve temasta bulunmak üzere Yunanistan’a giden Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci’nin ilk durağı Kozlukebir Belediyesi oldu. Başkan Rıdvan Ahmet ile bir araya gelen Başkan Deveci, “Belediyelerimizin ortak yürütebileceği kültürel faaliyetleri değerlendirdik. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederim” diye konuştu.

01 deveci yunanistan 2 Foto Galeri

DR. SADIK AHMET’İ UNUTMADI
Daha sonra Gümülcine Başkonsolosu Murat Ömeroğlu ve Dostluk Eşitlik Barış Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu’nu ziyaret edip çalışmalarında başarı dileyen Başkan Deveci, Batı Trakya Türklerinin hak ve özgürlük mücadelesinin sembol ismi merhum Dr. Sadık Ahmet’in kabrini ziyaret edip, dua etti. Başkan Deveci’ye Karadeniz Rumeli Dernekleri Federasyonu Başkanı Salih Meriç de eşlik etti.

01 deveci yunanistan 4 Foto Galeri 01 deveci yunanistan 5 Foto Galeri 01 deveci yunanistan 3 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir