doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Başkan Deveci, Kılıçdaroğlu İle İmamoğlu’nu Ağırladı

Başkan-Deveci,-Kılıçdaroğlu-ile-İmamoğlu'nu-ağırladı
Daha Fazla Göster

Başkan Deveci, Kılıçdaroğlu İle İmamoğlu’nu Ağırladı  Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Tarımsal Kalkınma Zirvesi’nde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ağırladı

CHP Genel Merkezi’nce düzenlenen Tarımsal Kalkınma Zirvesi’nde Atakum Belediyesi’nin standını CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ziyaret etti. Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ile görüşen Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

deveci kilicdaroglu imamoglu 1 Ana Manşet

ÜRETİCİ ODAKLI ÇÖZÜMLER’
CHP’li belediyelerin tarıma verdiği desteklerin değerlendirilmesi, kamuoyuna tanıtılması ve ileriki süreçte yol haritasının belirlenmesi amacıyla, “Tarımsal Kalkınmada Yeni Politikalar, Üretici Odaklı Çözümler” sloganıyla İstanbul Avrasya Gösteri Merkezi’nde 30 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Tarımsal Kalkınma Zirvesi’nde Atakum Belediyesi de yerini aldı. CHP’li 160 belediyenin katıldığı zirvede 300’ün üzerinde tarım kooperatifi de yer aldı.

deveci kilicdaroglu imamoglu 2 Ana Manşet

TEBRİK ETTİLER
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Atakum Belediye’nin standını ziyaret etti. Başkan Deveci, Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu’na Atakum Kadın Kooperatifi’nde seramikten yapılan, buğday desenli, sütle pişirme ve işleme tekniği ile yapılan seramik vazolar takdim etti. Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu ise Atakum Belediyesi’ni yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik etti. Kadın el emeğine verdiği önemi dile getiren Başkan Deveci, “Atakumlu kadınların emeğini ekonomik değeri olan bir marka haline getireceğiz” dedi.

Ayşenur ÇOLAK

 

deveci kilicdaroglu imamoglu 3 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir