doğa calven duru
       
5s dikey akın Mega Halı

Başkan Cemil Deveci’den Sert Çıkış! ‘Bir De Ben Sokağa Çıkarsam…’

cemil-deveciden-ser-cikis-1807
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Cemil Deveci’den Sert Çıkış! ‘Bir De Ben Sokağa Çıkarsam…’ Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, ‘Kraldan çok kralcılar’ diye tabir ettiği kişilerin, ilçede yapmak istedikleri hizmetlere engel çıkardığını söyledi

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, CHP’li belediyeleri çıkmaza sokmak için çalışanların olduğunu belirterek, “Atakum’da ne kadar önümüze engel çıkarırlarsa o kadar oy kaybediyorlar. Birde ben sokağa çıkarsam, kraldan çok kralcılar oturacak yer bulamazlar” dedi.

‘KRALDAN ÇOK KRALCILAR’

‘Atakum’da ne kadar önümüze engel çıkarırlarsa o kadar oy kaybediyorlar’ diyen Başkan Deveci, “İktidarın en tepedekilerine seslenmek için söylüyorum. Anadoluda olan bitenleri onlara hissettirmek için söylüyorum. Özellikle CHP’li belediyeleri çıkmaza sokmak için çalışanların, siz böyle yapın dediklerine inanmıyorum. Ama kraldan çok kralcılar onu yapıyorlar. Atakum ve ilçemiz gibi yerlerde, ne kadar önümüze engel çıkarırlarsa o kadar oy kaybediyorlar. Atakum’da 300 bin fiili nüfus var. 600 bin insan yaşıyor. Türkiye’nin her yerinden insan var. 40 bin üniversite öğrencisi var. 6 bin yabancı uyruklu dünyanın her yerinden öğrenci var. Atakum’u anlatıyorlar gittikleri yerlerde. Atakum Belediyesine yapılanları da anlatıyorlar. Daha ben anlatmadım, yakınmadım. Hissettiklerini anlatıyorlar. Birde ben sokağa çıkarsam, kraldan çok kralcılar oturacak yer bulamazlar. Ben hizmet için belediye başkanı oldum. Kime ? Atakumlulara, için de kim varsa, hangi partili ise, hangi ırktan, hangi mezhepten ise, hiç önemli değil. Devleti yönetenler içinde böyle olması gerekiyor. Atakum’un önünü açmaları gerekir. Yasal hakları teslim etmeleri gerekir” ifadelerini kullandı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir