doğa hrsagency cemre
 
Samsun Sürücü Kursu akın bilgi

Başkan Cemil Deveci’den Öğrencilere Çağrı: ‘Gelin Birlikte Yönetelim’

featured

Başkan Cemil Deveci’den Öğrencilere Çağrı: ‘Gelin Birlikte Yönetelim’ Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, üniversite öğrencilerine “Gelin bu kenti birlikte yönetelim” çağrısında bulundu

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, üniversite öğrencilerine “Siz de Atakumlu olun bu güzel kenti hep birlikte yönetelim” ifadeleriyle seslendi.

WhatsApp Image 2021 11 26 at 17.50.19 Ana Manşet

ATAKUM’DA SÖZ SAHİBİ OLUN

Üniversite öğrencilerinin yaşadığı kente müdahale etmesi gerektiğini kaydeden Başkan Deveci, “Geleceğimizi şekillendirecek olan siz gençler, Atakum’da söz sahibi olmalı, Atakum’un yönetiminde benim de söz hakkım var diyebilmelisiniz” dedi.

WhatsApp Image 2021 11 26 at 17.50.19 1 Ana Manşet

SORUMLULUĞUNUZ ÇOK BÜYÜK

Deveci sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi, “Üniversite eğitimi için Samsun’da yaşayan sevgili öğrenciler, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, cumhuriyetimizi siz gençlere emanet etti. Sorumluluğunuz çok büyük. Geleceğimizi şekillendirecek olan siz gençler, Atakum’da söz sahibi olmalı, Atakum’un yönetiminde benim de söz hakkım var diyebilmelisiniz. Siz de Atakumlu olun bu kenti Atakum hepimizin.”

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.