baskaynak Final Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu akın HRS Ajans

Başkan Cemil Deveci: “Atakum’da Herkesin Emeği, İzi, Rengi Olmalı”

featured

Başkan Cemil Deveci: “Atakum’da Herkesin Emeği, İzi, Rengi Olmalı” Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, 2022 yılında dayanışmanın artarak devam edeceğini belirterek, “Atakum’da herkesin ’emeği, izi, rengi’ olmalı” dedi

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, “2021 yılında zor durumda olan komşularımız için el ele verdik, dayanışmanın en güzel örneklerini sergiledik. Biz diyoruz ki; Atakum’da her bir Atakumlu’nun emeği, izi ve rengi olmalı” ifadelerini kullanarak, 2022 yılında dayanışmanın artarak devam edeceğini söyledi.

WhatsApp Image 2022 01 02 at 19.14.54 2 Ana Manşet

KOMŞULUK HUKUKUNA İHTİYAÇ DUYDUK

Zor durumda olan vatandaşlar için el ele verdiklerini ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergilediklerini belirten Deveci, “Küresel bir salgında çok sevdiğimiz insanlarla aramıza mesafe koyarken geleneksel alışkanlıklarımızı değiştirmek zorunda kaldık. Ailemizle ve dostlarımızla sohbet etmenin, tokalaşmanın nasıl bir lüks olduğunu daha iyi anladık. Ülkemizi saran salgında, ekonomik krizde, Karadeniz’de Akdeniz’de Ege’de ve Türkiye’nin dört bir yanında yaşadığımız afetlerde, yaşam mücadelelerimizde atalarımızdan kalan dayanışma ve komşuluk hukukuna hiç olmadığımız kadar ihtiyaç duyduk; bağlı kaldık” dedi.

WhatsApp Image 2022 01 02 at 19.14.54 Ana Manşet

YERELDEN GENELE DOĞRU UYUM SAĞLAMALIYIZ

“Yeni yılda da yerelden genele doğru değişen şartlara ve gelişmelere göre uyum sağlamamız gereken bir dönemden geçeceğiz” diyen Başkan Deveci şu ifadelere yer verdi:
“Bu dönemde hepimize önemli görevler düşüyor. Atakum Belediyesi olarak hayata geçirdiğimiz her proje sadece Atakum için değil, Samsun ve Türkiye için de önemli adımlar oluşturacak. Bütün projelerimizin her kesimden, her yaş grubundan hemşehrimize hitap etmesine önem veriyoruz. Çalışmalarımızı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de belirttiği gibi bilimsel temellere dayalı, çağdaş, sosyal hukuk devletinin gereklerini gözeterek gerçekleştirmeye ve Atakum’u tüm platformlarda en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Atakum’da her bir Atakumlu’nun emeği, izi ve rengi olmalı diyoruz.”

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

WhatsApp Image 2022 01 02 at 19.14.54 1 Ana Manşet WhatsApp Image 2022 01 02 at 19.14.53 Ana Manşet

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.