baskaynak hrsagency cemre
 
Samsun Sürücü Kursu Uzmanlar Petrol bilgi

Başkan Ali Kılıç, ‘Terme Kar Teyakkuzunda’

featured

Başkan Ali Kılıç, ‘Terme Kar Teyakkuzunda’ Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, vatandaşların olumsuz bir durum yaşamaması için kar teyakkuzunda olduklarını belirtti

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, ilçe sakinlerinin herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için sahada olduklarını belirterek, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz sahada. İşini aşkla yapana dur, durak yoktur” dedi.

YOĞUN ÇALIŞMA
Terme Belediyesi karla mücadele ekipleri, kar yağışının ardından gerekli önlemleri alarak çalışmalarını sürdürüyor. İlçe sakinlerinin herhangi bir olumsuzluk yaşamasının önüne geçmeye çalışan ekipler, yol açma ve tuzlama çalışmaları yaptı.

“İŞİNİ AŞKLA YAPANA DURMAK YOK”
Başkan Kılıç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz sahada. İşini aşkla yapana dur, durak yoktur. Buzlanma olmaması için mesaide olan tüm ekip arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Pakize KABAK

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

WhatsApp Image 2021 12 26 at 19.22.25 1 Foto Galeri WhatsApp Image 2021 12 26 at 19.22.25 Foto Galeri WhatsApp Image 2021 12 26 at 19.22.26 Foto Galeri

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.