Başkan Aksoy’dan Sert Çıkış! “Asla İzin Vermeyiz Samsun’u Ayağa Kaldırırız!”

Başkan Aksoy O Organizasyon Hakkında Sert Konuştu! Samsun'u Ayağa Kaldırırız!
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Aksoy’dan Sert Çıkış! “Asla İzin Vermeyiz Samsun’u Ayağa Kaldırırız!” İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’nde düğün organizasyonu yapılmasına asla izin vermeyeceklerini söyledi.

 

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, 19 Mayıs İlçesi’nde bulunan ve koruma altında olan Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’nde düğün organizasyonu yapılmasına izin vermeyeceklerini belirterek, “Orada düğün salonu, ses desibelini düşünün. Bu işin takipçisi olacağız. Bu noktada bütün çevrecileri, bütün Samsun’u ayağa kaldırırız” dedi.

‘TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ’
‘Kuş Cenneti Samsun’un ve dünyanın değeridir’ ifadelerini kullanan Başkan Aksoy, “Doğa harikasının bozulmasına asla müsade etmeyeceğiz. İYİ Parti olarak tepkilerimizi ortaya koyacağız. Mustafa Demir’in “Böyle birşey kesinlikle olmayacak” demişse olumlu buluyorum. Bu işin takipçisi olacağız. Bu noktada bütün çevrecileri bütün Samsun’u ayağa kaldırırız. Kuşlar orada o seslerden rahatsızlık duyar ve oraya gelmezler. Orada düğün salonu, ses desibelini düşünün. Biz bunun da takipçisi olacağız. Bunu Samsun’un gündemine her zaman taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

Baskan Aksoy O Organizasyon Hakkinda Sert Konustu Samsunu Ayaga Kaldiririz Ana Manşet

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir