Kazdağları Hayran Bırakıyor

Balıkesir'in Edremit sınırları içinde bulunan Kazdağları, eşsiz güzellikleriyle tatilcilerin yanı sıra bölge halkının da büyük ilgisini çekiyor.Yeşili ile temiz havası muhteşem deniz manzarasıyla meraklılarına kapılarını açan Kazdağları’nda...

Kazdağları Hayran Bırakıyor
Balıkesir'in Edremit sınırları içinde bulunan Kazdağları, eşsiz güzellikleriyle tatilcilerin yanı sıra bölge halkının da büyük ilgisini çekiyor.
Yeşili ile temiz havası muhteşem deniz manzarasıyla meraklılarına kapılarını açan Kazdağları’nda Hasan Boğuldu ve Pınarbaşı gibi mesire alanları şelaleleri, derelerinin, göletlerinin yanı sıra çınar ile çam ağaçlarından oluşan eşsiz doğasıyla görenleri adeta büyülüyor. Endemik bitkiler, yalkı atları, kelebek çeşitleri ise araştırmacıların ilgi odağı oluyor. Sıcaktan bunalan bölge halkı ise her zaman serin olması nedeniyle aileleri ile birlikte soluğu Kazdağları’nda alıyor. Günlük turlarla gelen tatilcilere, doğa fotoğrafları çekme, trekking ve kamp yapma imkanı sunarken piknik yaparak unutamayacakları zamanlarını burada geçirme imkanı sunuyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner849

banner826