Edremit’teki Mhp’liler İftar Davetinde Buluştu

MHP Balıkesir’in Edremit İlçe Teşkilatı tarafından, geliş katılımlı bir iftar daveti düzenlendi.MHP Edremit İlçe Teşkilatı Başkanlığı tarafından organize edilen iftar daveti programı, Bonsai Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi....

Edremit’teki Mhp’liler İftar Davetinde Buluştu
MHP Balıkesir’in Edremit İlçe Teşkilatı tarafından, geliş katılımlı bir iftar daveti düzenlendi.
MHP Edremit İlçe Teşkilatı Başkanlığı tarafından organize edilen iftar daveti programı, Bonsai Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. İftar saatinden önce davetlileri kapıda karşılayan MHP İlçe Teşkilatı Başkanı Reşat Akıllıoğlu, birliktelik ve dayanışma mesajları verdi. Parti içindeki dargınlıkların da son bulmasına vesile olan iftar programında yemek ile birlikte hoş sohbetler de yapıldı. Partililere ve davetlilere hitaben kısa bir konuşma yapan MHP İl Başkanı Nuri Argun Atıcı, MHP’nin yapısında birlik, bütünlük ve kardeşliğin olduğunu vurgulayarak, katılımcılara teşekkür etti. Programda, hayır duaları da edildi.
İftar programına, MHP Balıkesir İl Başkanı Nuri Argun Atıcı, Balıkesir’in eski Belediye Başkanı İsmail Ok, Edremit’in eski Belediye Başkanı Av. Tuncay Kılıç, Balıkesir Ülkü Ocakları Başkanı Kürşat Can Ateş, Ülkücü İşçiler Derneği başkanları, çevre ilçelerin MHP ilçe başkanları, diğer ülkü ocakları başkanları, MHP’li belediye meclis üyeleri, eski MHP İlçe Başkanları ve çok sayıda partili katıldı. Katılımcılar, MHP Edremit İlçe Teşkilatı’na teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner650

banner826