Başkan Uysal, iftarını vatandaşlarla yaptı

BALIKESİR (İHA) – Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde belediye tarafından kurulan iftar çadırında vatandaşlar oruçlarını açtı.

Başkan Uysal, iftarını vatandaşlarla yaptı

BALIKESİR (İHA) – Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde belediye tarafından kurulan iftar çadırında vatandaşlar oruçlarını açtı.

Her fırsatta ilçe halkıyla birlikte olan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Ramazan iftarını da vatandaşlarla birlikte yaptı. Hüsnü Pazarbaşı Kültür Merkezi bahçesinde kurulan çadırı ziyaret ederek belediye personeli tarafından yemek dağıtımı sırasında sıradaki vatandaşlarla sohbet eden Başkan Uysal’a halk yoğun ilgi gösterdi. Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç ile belediye meclis üyesi Şevki Yücel ve Belediye Birim Müdürlerinin eşlik ettiği iftar yemeği sonrasında Başkan Uysal ve katılımcılar hep birlikte dua ettiler. İki adet iftar Çadırı kurduklarını ifade eden Başkan Uysal, “Burhaniye’de ramazan akşamlarına farklı bir anlam ve güzellik katmak üzere halkımızla bir araya gelerek bu ayın ruhunu birlikte yaşayacağız. Belediyemiz tarafından kurulan İftar çadırlarının yanı sıra diğer mahallelerimizde de halkımızla iftar yemeklerinde bir araya geleceğiz. Tüm Ramazan ayı boyunca iki farklı yerde kurulan çadırlarda çalışacak mesai arkadaşlarıma ve yemeklerimizi hazırlayan personelimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ayrıca düzenleyecekleri etkinliklerle Ramazan ayını en güzel şekilde yaşayacaklarını da belirten Başkan Uysal, tüm hemşerilerinin Ramazan Ay’ını da tebrik etti.

İftar yemeğini üstlenen Müjdat Bahadır iftar çadırlarına gelen vatandaşlara yemek dağıtarak bol bol sohbet etti. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’a da teşekkürlerini sunan Bahadır, “Tüm halkımızın Ramazan ayı mübarek olsun. Rahmet ayında vatandaşlarımızla bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. Başta Belediye Başkanımız Necdet Uysal olmak üzere emeği geçen tüm belediye personeline çok teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner650

banner826