doğa samsun surucu kursu duru
       
5s dikey izosam Mega Halı

Bakan Koca’dan Kritik Çağrı! 11 Temmuz Koronavirüs Tablosu Açıklandı

korona-tablosunda-son-durum-24-haziran
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bakan Koca’dan Kritik Çağrı! 11 Temmuz Koronavirüs Tablosu Açıklandı 11 Temmuz 2021 Türkiye’nin güncel koronavirüs verileri açıklandı. Koronavirüs nedeniyle son 24 saatte 37 kişi hayatını kaybetti, yeni vaka sayısı ise 5 bin 261 oldu. En yüksek aşılama oranına sahip iller ise Muğla, Çanakkale ve Kırklareli oldu. Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Kırmızı kategorideki illerimizde vaka sayılarının düşüş eğilimini kontrol altında tutmak güçleşiyor. Mücadelede yerinizi almak için bir an evvel aşınızı olun.” dedi.

11 Temmuz 2021 koronavirüs tablosu açıklandı.

Türkiye’de son 24 saatte 222 bin 68 Kovid-19 testi yapıldı, 5 bin 261 kişinin testi pozitif çıktı, 37 kişi hayatını kaybetti.

Kovid-19’la mücadele kapsamında son 24 saatte birinci, ikinci ve üçüncü doz toplam 331 bin 801 aşı uygulandı.

“KONTROL ALTINDA TUTMAK GÜÇLEŞİYOR”

Twitter hesabından açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Kırmızı kategorideki illerimizde vaka sayılarının düşüş eğilimini kontrol altında tutmak güçleşiyor. Mücadelede yerinizi almak için biran evvel aşınızı olun.” ifadelerini kullandı.

Kırmızı kategorideki illerimizde vaka sayılarının düşüş eğilimini kontrol altında tutmak güçleşiyor. Mücadelede yerinizi almak için biran evvel aşınızı olun. https://t.co/RVlhe7786O pic.twitter.com/ChfkZwdptt

11 TEMMUZ KORONAVİRÜS TABLOSU

E6CDhZkXIAQf2lN Ana Manşet

10 TEMMUZ KORONAVİRÜS TABLOSU

Türkiye’de dün (10 Temmuz) koronavirüs nedeniyle 37 kişi hayatını kaybetmişti, günlük vaka sayısı ise 5 bin 530 olarak açıklanmıştı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir