doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey izosam bilgi

Bakan Koca Duyurdu! İşte Samsun’da Koronavirüste Son Durum

bakan-koca-samsunda-son-durumu-acikladi
Daha Fazla Göster

Bakan Koca Duyurdu! İşte Samsun’da Koronavirüste Son Durum Sağlık Bakanlığı, illere göre 14 – 20 Ağustos’ta her 100 bin kişide görülen Kovid-19 vaka sayılarını açıkladı. Samsun’da geçen haftaki verilere göre düşüş yaşandığı görüldü

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca 14 – 20 Ağustos tarihleri arasında her 100 bin kişide görülen koronavirüs vaka sayılarını açıkladı. Buna göre Samsun’da vaka sayıları her yüz bin kişide 160,54 oldu.

Ana Manşet

KÜÇÜK ÇAPLI DÜŞÜŞ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın paylaştığı her 100 bin kişide görülen Kovid-19 vaka sayılarının açıklandığı tabloda, Samsun’da 171.16 olarak açıklanan vaka sayısı bu hafta 160,54 olarak kaydedildi. Tabloda geçen hafta açıklanan verilere göre küçük çaplı bir düşüş yaşandığı görüldü.

b1 Ana Manşet

BAKAN KOCA’DAN AÇIKLAMA

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca,  açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

14-20 Ağustos arasında, 100.000 kişi içinde bir haftalık toplam yeni Covid-19 vaka sayısı neydi? Yaşadığınız veya gidip geldiğiniz ildeki durumu haftalık İnsidans haritamızdan öğrenebilirsiniz. Son haritaya göre yeni vaka yoğunluğunun en yüksek olduğu il Rize.

BU 10 ŞEHİRDEN BİRİNDEYSENİZ!

Bayburt, Gümüşhane, Kayseri, Gaziantep, Kilis, Bolu, Hakkâri, Nevşehir, Sinop, Kars: 14-20 Ağustos arasında vaka sayıları bir önceki haftaya göre en çok artan 10 ilimiz! Bu şehirlerden birindeyseniz, öncesine göre daha az güvendesiniz. Çözüm belli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir