doğa samsun surucu kursu cemre
       
5s dikey arslan bilgi

Bakan Fatih Dönmez Samsun’da

samsun-bakan-18-hazıran
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bakan Fatih Dönmez Samsun’da Bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Samsun’a gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez  Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı’yı ziyaret eti

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez enerji koordinasyon toplantısı için Samsun’a geldi. Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’yı ziyaret eden Bakan Dönmez çalışmalar hakkında bilgi aldı

samsun bakan ziyaret 18 haziran 1 Foto Galeri

 

Dün Sinop’ta bir dizi programa katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, bugün de Samsun’daki programları için şehre geldi. İlk olarak Samsun Valiliğini ziyaret eden Bakan Dönmez, valilik anı defterini imzaladı. Valilikteki görüşmenin ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Toplantı Salonunda yapılacak Enerji Koordinasyon Toplantısı’na katılacak Bakan Dönmez, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek Samsun programını tamamlayacak.

 

samsun bakan ziyaret 18 haziran 2 Foto Galeri

Enerji Koordinasyon Toplantısı’nın ardından açıklamalarda bulunacak Bakan Dönmez’i Samsun’da AK Parti Genel Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan Samsun Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve protokol üyeleri karşıladı.

AW349280 01 scaled Foto Galeri

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, ‘Enerji Koordinasyon Toplantısı’nda Orta Karadeniz Bölgesi’ndeki enerji yatırımları hakkında bilgi aldı.
Dün Sinop’ta bir dizi programa katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, bugün de Samsun’daki programları için şehre geldi. İlk olarak Samsun Valiliği’ni ziyaret eden Bakan Fatih Dönmez, ‘Enerji Koordinasyon Toplantısı’na katıldı. Toplantıda Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun m0illetvekilleri, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları ve YEDAŞ yetkilileri de bulundu.

AW349280 02 Foto Galeri

YATIRIMLAR HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ

Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ‘Enerji Koordinasyon Toplantısı’nda YEDAŞ adına Genel Müdür Hasan Yasir Bora sunum gerçekleştirdi. Sunumda 2021-2025 yılı hedefleri, yatırım çalışmaları ve bakım onarım faaliyetleri hakkında Bakan Dönmez bilgilendirildi. 2020 yılında tamamlanan projeler ve 2021 yılı için yapılacak yatırım projeleri katılımcılar ile paylaşıldı. Önümüzdeki 5 yıllık tarife dönemde kırsal kesimlerde yapılan yatırımın ve bakımın yoğunlaşacağını buna bağlı olarak kesinti sayı ve sürelerinin minimuma inerek müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz enerji sağlanacağını söyleyen Genel Müdür Bora, “Dağıtım hizmetleri konusunda, en yeni teknolojik gelişmeleri izliyor ve sistemimize uyarlayıp tüketicilerimize sunarak elektrik akışında sürekliliği sağlıyoruz. Daha yoğun bir çalışma ile 2025 yılı hedeflerimizi tutturacağız. Böylece tüm paydaşlarımız ile koordineli bir şekilde gerçekleştireceğimiz çalışmaların sorumluluk alanımızda bulunan Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerine büyük değer katacağına inanıyorum” diye konuştu.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir