Bahçeşehir Koleji’nde 19 Mayıs Coşkusu

samsun-bahcesehir
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bahçeşehir Koleji’nde 19 Mayıs Coşkusu Samsun’da Bahçeşehir Koleji 19 Mayıs ve Atakum Kampüsleri, pandemi koşulları da olsa tüm öğretmen, öğrenci ve velilerin katılımı ile online bir tören gerçekleştirdi

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının 16 Mayıs 1919’da Bandırma Gemisi ile İstanbul’dan başlatıp 19 Mayıs 1919 sabahı Samsun’a ilk adımı atarak milli mücadelenin meşalesini yakmalarının üzerinden tam 102 yıl geçti. Bahçeşehir Koleji 19 Mayıs ve Atakum Kampüsleri pandemi koşulları da olsa tüm öğretmen, öğrenci ve velilerin katılımı ile online bir tören gerçekleştirerek bu özel günde büyük bir coşkuyla bir araya geldi.

DUYGULU ANLAR YAŞANDI

Samsun’daki Bandırma Açık Hava Müzesi’nde hem Millî Mücadele’nin kahramanlarını anmak hem de her koşulda bayramımızı kutlayabilmek adına düzenlenen konserde söylenen marşlar ve şarkılarla, programı evlerinde heyecanla takip eden, balkonlarında 102. yıl coşkusunu yaşayan tüm öğrenciler, öğretmenler ve veliler ise duygulu ve coşkulu anlar yaşadı.

20 bahcesehir 3 Ana Manşet

YÜCEL’DEN MESAJ VAR

Bahçeşehir-Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel, yayınladığı mesajda hem 102.yıl coşkusunu yaşadığını hem de bu güzel organizasyonu tertip eden öğretmenlerine teşekkür ettiğini belirtti.

20 bahcesehir 2 Ana Manşet

BOYAR’DAN TEŞEKKÜR

Bahçeşehir Koleji Genel Müdür Yardımcısı Savaş Boyar ise yayınladığı mesajda şunları ifade etti:”Büyük Önderimizin Milli Mücadele ateşini yakmak ve yurdumuzu düşmandan topyekun temizlemek için silah arkadaşlarıyla şehrimize ayak basıp Samsun’umuzu şereflendirişinin 102. yılı kutlu olsun. 19 Mayıs, Türk milletinin 1919 yılından itibaren umudunun sembolü olmuştur. Bugüne kadar büyük coşkuyla meydanlarda kutladığımız bayramımızı geçen yıl olduğu gibi bu yıl da tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sebebiyle maalesef online olarak kutluyoruz.

Sözlerimi bitirirken bu özel günün yıl dönümünde böylesine güzel bir konseri hazırlayarak bizleri duygulandırıp gururlandıran idarecilerime ve öğretmenlerime teşekkür ediyor ; gençlerimizin, velilerimizin ve tüm halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı yürekten kutluyor ve tüm kahramanlarımızı şükran ve rahmetle anıyorum.” dedi.

20 bahcesehir 4 Ana Manşet

20 bahcesehir 5 Ana Manşet

20 bahcesehir 7 Ana Manşet


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir