banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Meral Akşener, Samsun'a geliyor

banner1357

Rızvan Aksoy, İYİ Parti Bafra Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı. Aksoy, Genel Başkan Meral Akşener'in katılımıyla Bafra'da miting düzenleyecekleri dile getirdi

BAFRA 12.02.2019, 17:10 12.02.2019, 17:42
Meral Akşener, Samsun'a geliyor
banner1353
banner1375

Rızvan Aksoy, İYİ Parti Bafra İlçe Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısı ile adaylığını açıkladı. Genel Başkan Meral Akşener'in katılımıyla Bafra'da miting düzenleyeceklerini dile getiren Aksoy, "Malesef CHP ile Bafra'da anlaşmadık. İki parti de kendi adayını çıkardı" dedi.

MİTİNG DÜZENLENECEK
Aksoy, "Belediye Başkanlığı adaylığında şahıslar daha çok ön plana çıkar. Önümüzdeki günlerde Allah nasip ederse genel başkanımızın katılımıyla Bafra'da bir miting düzenleyeceğiz. Bununla birlikte ilçemizde çok güzel bir havanın oluşacağını düşünüyorum" diye konuştu. 
Zorlu bir sürece girdiklerini ve bu süreçte teşkilat üyeleri ile omuz omuza çalışacaklarını dile getiren Aksoy, "Teşkilattaki bütün arkadaşlarla beraber el ele, omuz omuza vererek gidilmedik yer bırakmayacağız ve bu zorlu süreci hep beraber aşacağız. Beraberlik içerisinde bütün Bafra'yı kucaklayarak inşallah çok güzel sonuçlar alacağız" ifadelerine yer verdi. 

Haber: Emre Şahinol


Yorumlar (0)