banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Erhan Usta: Demokrasi ateşini Samsun yakacak

Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, "İmkansızlıklar içerisinde yüz yıl öncesinde yeni bir mücadeleyi başlatan Samsun, demokrasi mücadelesini de başlatacak" dedi

BAFRA 22.03.2019, 13:36
Erhan Usta: Demokrasi ateşini Samsun yakacak

Seçim çalışmalarını sürdüren Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Bafra Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi.

Usta, "İmkansızlıklar içerisinde yüz yıl öncesinde yeni bir mücadeleyi başlatan Samsun, demokrasi mücadelesini de başlatacak" dedi.

SAMSUN HER ŞEYİ HAK EDİYOR
Coşkulu kalabalığa seslenen Usta, ''Samsun her şeyi hak ediyor. Samsun, ilklerin şehri. Samsun, kurtuluş mücadelesinin başlatıldığı kent. İmkansızlıklar içerisinde yüz yıl öncesinde yeni bir mücadeleyi başlatan Samsun, inşallah buradan demokrasi mücadelesi başlatabilir. Bizim seçilmemiz durumunda sadece Samsun'a belediye başkanı seçmiş olmayacaksınız, aynı zamanda Türkiye genelinde de siyasetçilere bir ders vermiş olacağız. 'Kardeşim; benim önüme bana dayatarak bir aday seçtiremezsin, bana dayatırsan, ben kendi içimden birini çıkarırım ve onu belediye başkanı olarak seçerim' diyecek. Samsun, bunu geçmişte söyledi şimdi de söyleyecek. Bu denildiği zaman artık siyasetçiler kendine çekidüzen verecek. Vatandaşın istediği insanlar seçilecek. O zaman hizmet artacak, yolsuzluk azalacak'' diye konuştu.

Yorumlar (0)
15°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 22 Eylül 2019
İmsak 04:50
Güneş 06:15
Öğle 12:32
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:59