Hilas Otel

Çelik İnşaat

Demircan'dan Bafra'ya müjde!

Eski Sağlık Bakanı ve Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Bafra'nın kısa süre içerisinde diş hastanesine kavuşacağını duyurdu.

Demircan'dan Bafra'ya müjde!


Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir’in, Bafra'nın yeni ulaşım sistemine kavuşacağını müjdelemesinin ardından, ilçeye bir müjde de eski Sağlık Bakanı ve Samsun Milletvekili Ahmet Demircan'dan geldi. Demircan, Bafra'nın kısa süre içerisinde diş hastanesine kavuşacağını açıkladı.


HASTANE PROGRAMA ALINDI
Bafra Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Hamit Kılıç ile birlikte, ilçede çeşitli ziyaretlerde bulunan Demircan, "Baframızın diş hastanesi ile ilgili beklentisinin farkındayız. Bilinen süreç devam ediyor. Diş hastanesi Sağlık Bakanlığı'nın programı dâhilinde. Kimsenin şüphesi olmasın, Bafra, diş hastanesine kavuşacak" diye konuştu.

250 YATAKLI...

Demircan, Samsun'un son dönemde sağlık alanında önemli yatırımlara kavuştuğunun altını çizerek,"Samsunumuzun ve ilçelerinin sağlık alanında gelişim sağlaması için yoğun gayret içerisindeyiz. Samsun’da şehir hastanesinin ihalesi devam ediyor. Tekkeköy hastane temeli atılacak. Atakum’a yapılacak 250 yataklı hastane için ihaleye çıkılıyor. Alaçam-Yakakent arasında arşa işi tamamlandı o da programda. Kavak Hastanesi yenilenme ihalesi yapıldı. Salıpazarı’ndaki hastane inşaatı devam ediyor. Çarşamba hastanesi bitti açılışa hazırlanıyor. Vezirköprü’de ise yüzde 10’luk bir kısım kaldı, onu da tamamlıyoruz" açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER