banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Başkan Kılıç, Bafralı miniklerle kitap okudu

banner1357

Bafra Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı adayı Hamit Kılıç, 'Çaylar sizden, Kitaplar Bizden' projesi kapsamında ilkokul öğrencileriyle birlikte kitap okudu.

BAFRA 13.02.2019, 08:53
Başkan Kılıç, Bafralı miniklerle kitap okudu
banner1353
banner1375


Bafra Mustafa Kemal Ilkokulu 2/C sınıfı öğrencileri tarafından organize edilen 'Çaylar sizden, Kitaplar Bizden' projesi kapsamında Salı günleri,  bir velinin evinde kitap okuma etkinliği düzenleniyor.Başkan Hamit Kılıç'ta bu haftaki etkinliğe katılarak miniklerle kitap okudu.

2/C sınıfı velilerinden Behçet Büyük'ün evinde düzenlenen  kitap okuma etkinliğine Hamit Kılıç, Mustafa Kemal ilkokulu müdürü Halil Ibrahim Çalik, Okul Müdür yardımcısı  Coskun Kurt, 2/C sınıf öğretmeni Gökçen Demir Köktürk, öğrenciler ve öğrenci veliler eşlik etti. 

BAŞAKN KILIÇ'TAN TAM DESTEK

Hamit Kılıç, okul müdürü Halil İbrahim Çalık'a, öğretmen ile öğrencilere ve  velilere nazik davetlerinden dolayı teşekkür ederek, projeye her zaman destek vereceklerini belirtti.

AMAÇ OKUMA ALIŞKANLIĞI 

Okul Müdürü Halil İbrahim Çalık ise ''Samsun genelinde düzenlen ve yine okulumuzca tertiplen her Salı günü akşamı saat 20.00'da bir öğrenci velimizin evini 'Çaylar sizden, kitaplar bizden' okuma projesi kapsamında ziyaret ediyor ve okuma alışkanlığımızı geniş bir aile olarak pekiştiriyoruz. Okukumuz 2/C sınıfı öğretmeni Gökçen Demir Göktürk'ün çaba ve gayretleriyle bu güzel projeyi devam ettirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Biz her zaman şunu ifade ediyoruz, okumak, okumak ve okumak diyor, bu güzel etkinlikte bizlere kapılarını açıp misafir eden ev sahibi Behçet Büyük'e, yine bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Hamit Kılıç'a, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ederim'' şeklinde konuştu.


Haber:Emre ŞAHİNOL/BAFRA
 

Yorumlar (0)