banner1313

banner1300

banner1334

Bafra'da özel sporculara ödül

Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda derece yapan Bafra Özel Çocuklar Eğitim ve Spor Kulübü sporcusu ikizler, Bafra Belediyesi tarafından ödüllendirdi. 

BAFRA 14.03.2019, 18:17
Bafra'da özel sporculara ödül

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, masa tenisi şampiyonasında Bafra'ya derece kazandıran ikiz özel eğitim öğrencileri Burç kardeşleri makamında ağırladı. 

ONUR DUYDUM
Bafra Özel Çocuklar Eğitim ve Spor Kulübü Dernek Başkanı Dursun Dündar, yönetici Ersin Önal, antrenör Emrah Çakır ve masa tenisi Türkiye birincisi Enes Burç ve Türkiye üçüncüsü Burak Burç’u makamında kabul eden Başkan Kılıç, "Engellilerin sosyal hayata adaptasyonu konusunda birçok çalışmanın içinde olmaya gayret gösteriyoruz. Bu anlamda destek verdiğimiz iki çocuğumuzun Türkiye şampiyonasında elde ettiği başarıdan dolayı onur duyuyorum” dedi. 

BAŞKAN KILIÇ'A TEŞEKKÜR
Bafra Özel Çocuklar Eğitim ve Spor Kulübü Dernek Başkanı Dursun Dündar, kulüplerinin spor alanında Türkiye, bölge ve il bazında birçok başarıya imza attıklarını belirterek sporcularının başarısında katkısı olan Belediye başkanı Hamit Kılıç’a teşekkür etti.
 
Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Enes Burç ve Burak Burç’a çeşitli hediyeler vererek ödüllendirdi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!