banner1223

Bafra'da önemli tasarruf

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ile Bafra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Tarık Dursun ve Damsan Makine Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş arasında imzalanan protokol ilk meyvelerini vermeye başladı.İlçe genelinde yerleştirilen dekoratif banklar, çim görünümlü konteynır koruyucular vatandaşlar tarafından oldukça beğenilmekte.

banner1227


Bafra'da sosyal ve kültürel çalışmalar kapsamında farkındalık yaratılması ve  dışa bağımlılıktan kurtulma adına başlatılan projelerden biri olan Bafra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin el emeği göz nuru ile yaptığı çim görünümlü konteynır koruyucular ilçenin muhtelif yerlerine yelleştirildi. Lise öğrecilerinin ortaya çıkardığı bu ürünler ilçe sakinleri tarafından da beğeniliyor.

VATANDAŞ MEMNUN
Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konuyla ilgili  "İmzaladığımız protokol sayesinde ilçemizde ihtiyaç hissedilen ve daha önce satın almak durumunda olduğumuz dekoratif banklar, çim görünümlü konteynır koruyucularını oldukça küçük maliyetlerle Bafra’mıza kazandırıyoruz. Konteynır koruyucuları ile ilgili vatandaşlarımızın memnuniyeti ise bizleri oldukça mutlu ediyor” açıklamasında bulundu.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 10:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148