banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Bafra'da dolmuşçuların hat tepkisi

Samsun'un Bafra İlçesi'nde dolmuşçular, hat tepkilerini Belediye önünde kontak kapatarak gösterdi. Belediye Başkanı Kılıç, dolmuşçuları konuyu görüşmek için makamına davet ederken, araçlarını da Belediyenin önünden çekmelerini istedi

BAFRA 05.08.2019, 12:29 05.08.2019, 12:54 Onur Nurdemir
Bafra'da dolmuşçuların hat tepkisi

Samsun'un Bafra İlçesi'nde dolmuşçular, hat tepkilerini Belediye önünde kontak kapatarak gösterdi. Belediye önüne araçlarıyla gelip kontak gelen 1 ve 3 nolu dolmuş hattı sürücüleri, Belediye Başkanı Hamit Kılıç ile görüştü.

BAŞKAN MAKAMA DAVET ETTİ
Sürücüler, 2 nolu dolmuş hattının Bafra Devlet Hastanesine yolcu taşımasının müşterilerini azalttığını ve mağdur olduklarını belirterek, konunun çözülmesini istedi. 1 ve 3 Nolu Dolmuş Hattı Başkanı Yalçın Kurtça, "Biz kimsenin Bafra Devlet Hastanesine çıkmamasından yana değiliz, o tarafta 5 mahalle var, elbette çıkacaklar. Kimse mağdur olmasın ama Kirazlar Kavşağı'ndan çıkıp benim müşterimi alacak, böyle bir şey yok. Halbuki bir hat oluşturulsa oradan çıkılsa daha güzel olacak" diye konuştu.  Belediye Başkanı Kılıç, dolmuşçuları konuyu görüşmek için makamına davet ederken, araçlarını da Belediyenin önünden çekmelerini istedi.

Yorumlar (1)
Hasan 2 hafta önce
Slm. Dolmuş 3 ve 1 hat Bn toki oturuyorum genelde %85 hastene önünden duraktan yada şehir içinde dönüş de olsun yolcu yoksa toki ugramıyorlar kendi cıkar ları oldumu kontak kapatıyorlar. Birde 2 nolu dolmuş cıkmasın cok iyi oldu sadece şehire yakın mahalleleri yok örnegin insanlar köylerden glyr münübüsle Kemal Paşa pazarın orda duraktan iniyor 2 dolmuş bnyr hasteneye gtmk için diyeceğim en az 10 köy mahallesi vr bunuda unutmasınlar para için dgl hizmet için kontak kapatsınlar.