Hilas Otel

Çelik İnşaat

Bafra'da çocuklara özel tiyatro 

Bafra'da "Kahraman Acı Biber" tiyatro oyununu çocuklar için sahnelenecek. Belediye Başkanı Hamit Kılıç, "Oyunumuz cumartesi günü ücretsiz sahnelenecek. Bu alanda faaliyetlerimiz devam artarak edecek" dedi

Bafra'da çocuklara özel tiyatro 
banner1311

Bafra'da yönetmenliğini Remziye Cezairli'nin yaptığı, Bafra Belediyesi Kültür Müdürlüğü Konservatuvarı Çocuk Tiyatrosu oyuncularının sahne alacağı, "Kahraman Acı Biber" tiyatro gösterisi 18 Mayıs cumartesi günü saat 13:00'te Bafra Belediyesi Hüseyin Baş Hacıbaşoğlu Kültür ve Sanat Merkezi'nde ücretsiz olarak sahnelenecek.

FAALİYETLER SÜRECEK
Çocukların bir süredir oyun için hazırladığını belirten Belediye Başkanı Hamit Kılıç, "İlçemizin kültür ve sanat hayatına önemli katkılar yapan yönetmen Remziye Cezairli tarafından eğitim verilen çocuklarımız, bir süredir hazırlandıkları 'Kahraman Acı Biber' oyununu oynayacak. Bafra Belediyesi Kültür Müdürlüğü Konservatuvarı Çocuk Tiyatrosu oyuncularının sergileyeceği oyun, ücretsiz sahnelenecek. Bu güzel faaliyet için kültür müdürlüğümüze, konservatuvarımıza, oyuncularımıza ve Remziye Cezairli'ye çok teşekkür ediyorum. Bu alanda faaliyetlerimiz artarak devam edecektir" dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1308