Bafra'da 23 Nisan Bisiklet Turu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı minasebetiyle Bisikletliler Derneği Bafra Temsilciliği tarafından bisiklet turu düzenlendi.

Bafra'da 23 Nisan Bisiklet Turu
banner1314

Dernek Başkanı Hülya Yangın Ertekin, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara miras bıraktığı ve her yıl büyük coşkuyla kutladığımız 23 Nisan şenliklerinde bizimde bir katkımız olsun, bizde çocuklarımızla beraber bir etkinlik yapalım dedik.  Burada amacımız, bisiklet sürmeyi seven çocuklarımızla Bafra turu atmak ve bisiklet sporunu sevdirmek.  Ertekin, Turumuz 15 Temmuz Şehitler Meydanında başlayıp, Atatürk bulvarı, Gençlik Caddesi üzerinden cumhuriyet Meydanında sonlandırmaktır. Bize bu konuda yardımccı olan Bafra emniyet amirimiz Murat Önen beye ve trafik şube de çalışan arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim" dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramıo bisiklet turuna 100 bisikletli katıldı. Bisiklet turu Bafralılar tarafından da büyük begeni gördü.

Bafra Bisiklet toplulugu lideri Volkan Karaman ve Bafra Genclik Merkezi Bisiklet Kulubü lideri Ümit Avcı da etkinliğe destek verdi.

Haber: Emre Şahinol

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 22:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308