Hilas Otel

Çelik İnşaat

Bafra'da 2 bin kişiye iftar yemeği dağıtılıyor

Samsun'un Bafra ilçesinde 2 ayrı noktada 2 bin kişilik iftar yemeği dağıtılıyor.

Bafra'da 2 bin kişiye iftar yemeği dağıtılıyor

Samsun'un Bafra ilçesi Dağıtımlar Kavakpınar Mahallesi Muhtarlığı önünden ve Belediye Aşevi’nden 2 bin kişilik iftar yemeği dağıtımı yapılıyor.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Kavakpınar Mahallesi'ndeki dağıtım noktasını ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

4 ÇEŞİT YEMEK

Başkan Kılıç yaptığı açıklamada “Mübarek Ramazan ayının manevi iklimini azami ölçülerde halkımızla birlikte yaşamaya çalışıyoruz. Ülke ve millet olarak bu iklimi sevgi, kardeşlik ve yardımlaşma içerisinde her zaman şükürler olsun en iyi şekilde yaşıyoruz. Bafra Belediyesi olarak biz de bu anlamda ne yapılması gerekirse yapmaya gayret gösteriyoruz. İki ayrı noktamızda ihtiyaç sahiplerimize 2 bin kişilik yemek dağıtımı yapıyoruz. Dağıtımda en az 4 çeşit yemek ve yanında ekmek verilmekte. Geçtiğimiz günlerde Aşevimizi ziyaret edip bizzat yemek dağıtımında bulunup akşam da Aşevimizde halkımızla birlikte iftar yapmıştık. Şimdi de Kavakpınar Mahalle Muhtarlığımız da bulunan dağıtım noktasına gelerek hem incelemelerde bulundum, hem vatandaşlarımızla sohbet ettim hem de yemek dağıtımını çalışma arkadaşlarımız ve muhtarlarımızla birlikte gerçekleştirdik. Halka hizmet, Hakk'a hizmet gayesi ile gerçekleştirmeye çalıştığımız bu hizmetlerimizde emeği olan çalışma arkadaşlarıma, personelimize, mahalle muhtarımız Salim Ocak olmak üzere muhtarlarımıza teşekkür ediyorum" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312