banner1320

Bafra Anadolu Lisesi'nden resim sergisi

Bafra Anadolu Lisesi öğrencileri, bir dönem boyunca yaptıkları resim çalışmalarını özel bir alışveriş merkezinde sergi açarak sergiledi

Bafra Anadolu Lisesi'nden resim sergisi
banner1314

Görsel sanatlar öğretmeni Hakime Küçük,  Anadolu Lisesi öğrencileri bir dönem boyunca yaptıkları çalışmalara sergide yer verildi.

Serginin açılışına Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Bafra Anadolu lisesi Mezunlar derneği yönetim kurulu adına Yavuz Muratoğlu ve dernek üyeleri, okul mezunları, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Açılışta konuşan Milli Eğitim Müdürü Katipoğlu “Bafra Anadolu Lisesi Görsel sanatlar ve müzikle birlikte Bafra da fark oluşturdu. “Biz Yaptık” sanat sergisinde müzik öğretmeni Adalet Kol ve görsel sanatlar öğretmeni Hakime Küçük öğrencileri ile birlikte sanatını toplum ile burada paylaşıyor. Emeği geçen öğrencilerimi, öğretmenlerimi ve okul yönetimini tebrik ediyorum" dedi.

Görsel Sanatlar Öğretmeni Hakime Küçük ise “Öğrencilerimiz yıl boyunca öğrenmiş olduklarını kendi sanatsal bakışlarıyla birer eser haline getirdi. Birçok farklı alanda yapılan bu çalışmalar farklı sınıflardan öğrencilerimiz tarafından yapıldı. Sanat topluma yansımadan amacına ulaşamaz. Bu süreçte bizi her zaman destekleyen okul müdürüme ve sergi açılışında aramızda olan katılımcılara teşekkür ederim.” diye konuştu.

Haber: Emre ŞAHİNOL

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2019, 13:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300