doğa yataks duru
       
5s dikey arslan bilgi

Bafra Kaymakamı Ertürkmen’den Denetim

Bafra Kaymakamı Ertürkmen'den Denetim
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bafra Kaymakamı Ertürkmen’den Denetim Samsun Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında yapılan ilçedeki yol denetimlerine katıldı.

 

İlçe Emniyet Müdürü Bünyamin Temür ile birlikte korona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yurt genelinde olduğu gibi Bafra ilçesinde de uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında yol denetimlerine katıldı.

AW318000 02 Samsun
 
AW318000 03 Samsun
 

İlçede kısıtlama tedbirleri kapsamında denetimlerini artıran İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Samsun-Sinop karayolunda seyahat eden vatandaşların izinlerini denetledi. İlçe giriş ve çıkışlarında yol kontrol ve trafik denetimi yapan Bafra Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği, İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ve jandarma ekiplerinin yaptığı denetimlere katılan Kaymakam Cevdet Ertürkmen, vatandaşlarım Ramazan Bayramı’nı kutladı ve kontrol noktasında durdurulan sürücüleri trafik kurallarına uyulması yönünde bilgilendirerek, çeşitli uyarılarda bulundu.

AW318000 04 Samsun

Kaymakam Ertürkmen, “Pandemi sürecinde muafiyet kapsamında dışarı çıkan vatandaşların belgeleri olup olmadığı, çıkma gerekçelerinin mevduata uygun olup olmadığı açısından bir denetin gerçekleştirdik. Diğer yandan bugünkü kontrolümüzün, denetimizin amacı bayram öncesi nedeniyle trafik yoğunluğunun artması, bayram sırası ve bayramdan sonra trafikte yaşanabilecek sıkıntıların bertaraf edilmesi noktasında denetimler gerçekleştiriyoruz. Geçen aylarda kırmızı çizgimizi çekmiştik. Mayıs ayının ilk haftası da trafik haftamızı kutladık. O yüzden vatandaşlarımıza trafik kurallarına uymaları noktasında uyarılarımızı yaptık. Şimdiden herkese hayırlı yolculuk ve hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

AW318000 01 Samsun


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir