doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Baba Ve Oğulları Samsun’da Yakalandı!

Baba Ve Oğulları Samsun'da Yakalandı
Daha Fazla Göster

Baba Ve Oğulları Samsun’da Yakalandı! Samsun merkezli İstanbul’u da kapsayan sokak satıcılarına yönelik düzenlenen eş zamanlı operasyonda gözaltına alına 11 kişiden aralarında baba ve 2 oğlunun da bulunduğu 5 kişi, çıkardıkları mahkemece tutuklanırken, 6 kişi ise serbest bırakıldı

AW393057 02 Ana Manşet

Edinilen bilgiye, Samsun Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri sokak satıcılarına yönelik değişik tarihlerde yaptıkları takip ve çalışmalarda toplamda 29 bin 329 adet sentetik ecza hap, 295,45 gram esrar maddesi, 2 adet 9 mm çapında tabanca ve 117 adet 9 mm çapında dolu fişek ele geçirdi.

AW393057 03 scaled Ana Manşet
Narkotik ekiplerince yapılan kapsamlı çalışmalar neticesinde yakalanan şüpheli şahıslarla birlikte hareket ettikleri tespit edilen şüpheli şahısların yakalanmasına yönelik salı sabahı Samsun merkezli olmak üzere İstanbul’u da kapsayan eş zamanlı operasyon düzenlendi. Yapılan operasyonda 11 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

AW393057 04 scaled Ana Manşet

Polisteki sorgulanmaları tamamlanan 6 kişi savcının talimatı doğrultusunda serbest bırakılırken, 5 kişi ise “uyuşturucu ticareti yapmak” suçundan bugün Samsun Adliyesine sevk edildi. Savcı tarafından tutuklanmaları talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen baba O.Ö., oğulları O.Ö. ve O.Ö. ile S.Y. ve G.T. mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

AW393057 06 scaled Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir