Aztopal’dan Açıklama: Hedef Genç Kadro

Aztopal'dan açıklama Hedef Genç Kadro...
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aztopal’dan açıklama: Hedef Genç Kadro Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, hoca ve transfer konusunda çalışmaların devam ettiğini, bu sezon genç, tecrübeli ve kaliteli bir kadro kurmayı hedeflediklerini belirtti.

 

YAŞ ORTALAMASI DÜŞECEK
Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Kırmızı – Beyazlılar, deneyimli, gençlere önem veren teknik direktör ile çalışacaklarını, karakterli bir oyuncu grubuyla yola çıkacaklarını ve yaş ortalamasını da düşüreceklerini açıklamıştı. Genel Menajer Mustafa Aztopal ise, “Hoca konusunda herhangi biriyle anlaşmış değiliz. Çalışmalarımız devam ediyor, hedefimiz kaliteli genç bir kadro kurmak” ifadelerini kullandı.

A TAKIMA YÜKSELECEK
Yılport Samsunspor A.Ş Akademi Futbol Direktörü Yücel Uyar, akademide yıldızı parlayan 5 ismin yeni sezonda A takıma yükseleceğini belirtmişti. Aztopal, ise altyapıya ilişkin, “Bazı oyuncularımız var onlarla yollarımız ayrılacak. Yine görüşmelerimizin devam ettiği oyuncular var, kesinleştikçe duyuracağız. Bu sene gençlere önem vereceğiz. Altyapımızdan da A takımda yer vereceğimiz oyuncular olacak” diye konuştu.

KENDİNİ KANITLAMIŞ
Yeni sezona ilişkin kadro ve transferlerle ilgili açıklamalarda bulunan Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal,”Şu ana kadar resmi olarak üç transfer gerçekleştirdik. Üçü de kendini kanıtlamış genç isimler. Son taransferimiz Hüseyin Öztürk gibi benzer isimlerle görüşmelerimiz devam edecek bu sezon genç, tecrübeli ve kaliteli bir kadro kurmayı hedefliyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Esra VURAL


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir