Genel Menajer Mustafa Aztopal, ''Hedefe giden yolda özellikle iç saha maçlarında kayıp istemiyoruz. Kolay maç yok, her maça ayrı önem taşıyor. İstanbulspor'u da yeneceğiz'' dedi

AÇIKLAMALARDA BULUNDU
Yılport Samsunspor'da 17 Ekim'de oynanacak İstanbulspor maçı hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Şu ana kadar ligde 4 maçı geride bırakan Kırmızı-Beyazlılar, 2 galibiyet 2 beraberlik elde etti. Evinde oynadığı Ümraniyespor ve Akhisarspor maçını kazanan Samsunspor'da İstanbulspor maçında yine hedef galibiyet olacak. Çalışmaların sorunsuz bir şekilde sürdüğünü belirten Genel Menajer Mustafa Aztopal, ''Ligde kolay maç yok'' dedi. 

PAROLA GALİBİYET
Her karşılaşmanın ayrı bir önem taşıdığını söyleyen Aztopal, ''Evimizde oynadığımız Ümraniyespor ve Akhisarspor karşılaşmalarını kazandık. İçerde puan kaybetmek istemiyoruz, İstanbulspor ile oynanacak olan maçtada parolamız 3 puan olacak. Eksik olan oyuncularda aramıza katıldığı zaman tam bir takım havasına bürüneceğiz artık. Hedefimiz Süper Lig ve bunun için elimizden geleni yapacağız'' diye konuştu.