doğa samsun surucu kursu duru
       
5s dikey izosam Mega Halı

Ayvacık’ta Görev Değişimi! Duygusal Veda

ayvacikta-gorev-degisimi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ayvacık’ta Görev Değişimi! Duygusal Veda Samsun’un Ayvacık İlçesi’nin yeni kaymakamı Furkan Taha Türkmenoğlu oldu

Samsun’un Ayvacık İlçesi’nde yaklaşık 5 aydır vekaleten Ayvacık Kaymakamlığını yürüten Kübra Baka’nın yerine Furkan Taha Türkmenoğlu, asaleten atandı.

WhatsApp Image 2021 06 25 at 17.08.29 Ana Manşet

YOLA ÇIKTIK

Kaymakam Türkmenoğlu, atandığı göreve ilişkin, “Devlet kapısını Hak kapısı bilip, garip bir kulu olmak için yola çıktık. Yeni görev yerimiz Samsun/Ayvacık Kaymakamlığı. Rabbim mahcup etmesin” dedi.

WhatsApp Image 2021 06 25 at 17.06.19 Ana Manşet

DUYGUSAL VEDA

Ayvacık’ın ilk göz ağrısı olduğunu belirten Kübra Baka, ” Yaklaşık beş aydır büyük bir tutkuyla yürütmekte olduğum görevimden, bayrağı asaleten atanan meslek büyüğüme devretmem nedeniyle ayrılıyorum. Dört duvar arasında kapalı kalan değil; sizlerle bir arada, sizden biri gibi olan bir idareci olmaya çalıştım. Makamımı milletin evi olarak gördüğüm için hiç kimseyi kapımdan geri çevirmemeye özen gösterdim. Her şeyden önemlisi Ayvacık benim ilk göz ağrım, ilk görev yerim yıllar geçse de üstünden unutulmayacak anılarımı anlatacağım, hayatım boyunca sürmesini istediğim dostluklar edindiğim ilk ilçem. Şimdi ayrılık vakti, umuyorum ki sizlere ve ilçemize bir nebze faydalı olabilmişimdir. Bu süre zarfında birlikte mesai yaptığım tüm kurum ve kuruluşlarımızın personellerine ve Ayvacık halkına ayrı ayrı teşekkür ederim. Her birinizden ayrı ayrı haklarınızı helal etmenizi rica ediyorum. Bizden yana varsa helal olsun. Biliniz ki cennet vatanın hangi köşesinde olursam olayım kapıları size her daim açık Ayvacıklı hemşeriniz var. Allaha ısmarladık, kalın sağlıcakla.” ifadelerine yer verdi.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir