banner1313

banner1300

banner1334

Yıldızgücü'nden Rakiplerine Tepki

U 19 kategorisinde geçtiğimiz sezon Türkiye şampiyonu olarak Aydın’ın gururu olan, bu sezon ise U 19 1.Amatör Küme 1. Grup’ta oynadığı tüm maçları kazanarak şampiyon olan Yıldızgücü, rakiplerine tepkili.Ege elemelerinde henüz oynayacakları...

AYDIN 15.04.2014, 09:54
Yıldızgücü'nden Rakiplerine Tepki
U 19 kategorisinde geçtiğimiz sezon Türkiye şampiyonu olarak Aydın’ın gururu olan, bu sezon ise U 19 1.Amatör Küme 1. Grup’ta oynadığı tüm maçları kazanarak şampiyon olan Yıldızgücü, rakiplerine tepkili.

Ege elemelerinde henüz oynayacakları rakibin ve maçların yerinin belli olmadığını belirten Yıldızgücü’nün genel menejeri Önder Şimşek, bu sezon 8 maçta rakiplerinin ya sahaya çıkmadığını, ya da sahaya çıktıktan sonra çekildiğini söyledi. Son oynadıkları Pamukspor karşılaşmasının 35.dakikasında da rakiplerinin sahadan çekildiğini belirten Şimşek, “Adam gibi maç yapamadan bölge şampiyonasına gideceğiz. Şampiyon olduk ama doğru düzgün maç oynamadık. Bu, Aydın futbolunun ayıbı. Aydın’ın gururu olmuş olan bir takım maç eksiği ile bölge maçlarına gidecek. İşimiz zor” dedi.

Şimşek, bölge şampiyonasında başarılı olmak istediklerini ifade etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!