Nazilli Muhtarlar Derneği Başkan Alıcık’ı Ziyaret Etti

Nazilli Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Açık ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Alıcık’ı makamında ziyaret etti.Nazilli’de bulunan 82 mahalleyi temsil eden Muhtarlar Derneği adına ziyarete, Muhtarlar Derneği Başkanı Sevindikli Mahallesi...

Nazilli Muhtarlar Derneği Başkan Alıcık’ı Ziyaret Etti
banner1139
Nazilli Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Açık ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Alıcık’ı makamında ziyaret etti.
Nazilli’de bulunan 82 mahalleyi temsil eden Muhtarlar Derneği adına ziyarete, Muhtarlar Derneği Başkanı Sevindikli Mahallesi Muhtarı Zeki Açık ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Arslanlı Mahallesi Muhtarı İbrahim Topçuoğlu, Esenköy Mahallesi Muhtarı Mehmet Durmaz, Kızıldere Mahallesi Muhtarı Ali Pekel, Sümer Mahallesi Muhtarı Erdoğan Dilbaz, Pirlibey Mahallesi Muhtarı Şükrü Pamukoğlu, Yaylapınar Mahallesi Muhtarı Dündar Balcıoğlu, Güzelköy Mahallesi Muhtarı Ali Sema Şen, Apaklar Mahallesi Muhtarı Mehmet Apak ve Çaylı Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Şengül katıldı.
Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Açık ziyaret amaçlarının Muhtarlar Derneği Başkanı ve yönetim kurulu olarak kendilerini tanıtmak ve çalışmaları hakkında Başkan Alıcık’ı bilgilendirmek olduğunu söyledi. Nazilli Belediyesinin her zaman yanında olduklarını belirterek 30 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonunda köy statüsünden mahalle statüsüne dönüşen yerlere hizmet verecek olan Nazilli Belediyesinin destekçisi olduklarını kaydetti. Açık,“ Başkanımız Haluk Alıcık’ı önceki dönemden tanıyor onun daha önce köyler mahalle statüsüne dönüşmeden köylere büyük destekler sağladığını biliyoruz. Çalışkan ve dürüst bir Başkan olarak Haluk Alıcık’ın arkasında olduğumuzu bildirmek istiyoruz” dedi.
Başkan Alıcık yeni seçilen Muhtarlar Derneği Başkan ve yönetim kurulunu tebrik ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Alıcık, “Ben her zaman demişimdir: Muhtarlar benim Uç Beylerimdir. Gözüm kulağımdır. Şu an mahalle statüsüne dönüşen köylere daha tüzel kişilikleri sona ermeden Belediyemiz imkânları doğrultusunda hizmet götürüyorduk. Bundan sonra da elimizden geldiğince ve imkânlar doğrultusunda hizmet götürmeye devam edeceğiz. Nazilli Belediyesi Nazilliye en uzak mahalleye bile en güzel hizmeti götürecektir” ifadelerini kullandı.
Karşılıklı sohbetler ile sona eren ziyaret sonrasında, Muhtarlar Başkan Alıcık ile hatıra fotoğrafı çektirerek, Başkanlık makamından ayrıldılar.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127