banner1017

Efeler Belediyesi’nden ’Zeytin Dalı Harekatı’na bir destek daha

Efeler Belediyesi, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’e düzenlediği ‘Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde zeytin fidanı dağıtan belediye, bu sefer de erzak ve giyecek ile Mehmetçiğe destek verdi.Türk...

Efeler Belediyesi’nden ’Zeytin Dalı Harekatı’na bir destek daha
banner1015

Efeler Belediyesi, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’e düzenlediği ‘Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde zeytin fidanı dağıtan belediye, bu sefer de erzak ve giyecek ile Mehmetçiğe destek verdi.

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından, Suriye’nin Afrin bölgesinde bölücü terör örgütlerini etkisiz hale getirmek için başlatılan ’Zeytin Dalı Harekatı’na yurdun dört bir yerinden destek yağıyor. İlçe genelinde 2 bin 500 zeytin fidanı dağıtarak Mehmetçiğe manevi destek veren Efeler Belediyesi, sınır birliklerine gönderdiği kuru bakliyat ve giyecek ile desteğini sürdürdü. Ürünler, PTT Kargo aracılığı ile harekatta görev yapan askerlerimize ulaştırılacak.

Efeler Belediyesi olarak Zeytin Dalı harekatını desteklediklerini ifade eden Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Askerlerimiz sınır ötesinde hem vatan hem de aile özlemi çekiyorlar. Onlar için en anlamlı destek tüm Türkiye olarak bir aile olduğumuzu hissettirmektir. Askerimizle ve polisimizle bizler bir aileyiz. Belediye olarak hazırlattığımız gıda ve giyim kolilerini kargo aracılığı ile sınırdaki birliklerimize gönderdik. İnşallah burunları dahi kanamadan evlerine ve ailelerine dönerler” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER