Ayto Otomotiv Sektörü Automechanika 2014’e Uçtu

Aydın Ticaret Odası’na (AYTO) otomotiv sektöründen kayıtlı 70 üye Automechanika 2014 Fuarı’nda sektördeki gelişmeleri yakından takip etme fırsatı yakaladı.Fuarda stand açan Aydın Ticaret Odası’na kayıtlı Oto Kolaylık ve Jantsa firmalarının...

Ayto Otomotiv Sektörü Automechanika 2014’e Uçtu
banner1314
Aydın Ticaret Odası’na (AYTO) otomotiv sektöründen kayıtlı 70 üye Automechanika 2014 Fuarı’nda sektördeki gelişmeleri yakından takip etme fırsatı yakaladı.

Fuarda stand açan Aydın Ticaret Odası’na kayıtlı Oto Kolaylık ve Jantsa firmalarının standları AYTO Başkanı Hakan Ülken ile beraberindeki heyet ziyaret etti.

Başkan Ülken, uluslararası bir fuarda Aydın Ticaret Odası’na kayıtlı iki firmanın stand açtığını görmekten gurur duyduğunu belirterek “Daha önce ticaretin olmazsa olmazı fuarlar demiştik. Uluslar arası bir fuarda Odamıza kayıtlı Oto Kolaylık ve Jantsa firmalarının standlarını görmekten çok mutlu olduk, kendileri ile gurur duyduk. Oto Kolaylık firmasının temsilcisi Sayın İbrahim Şakra’yı ve Jantsa firmasının temsilcisi Sayın Erkan Çerçioğlu’nu tebrik ediyorum” diye konuştu.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuar 36 ülkeden bin 245 katılımcı 50 bin civarında ziyaretçi ile gerçekleşti. Türkiye’den üreticilerin tüm ürün yelpazesini ve yeniliklerini sergilediği fuarda; parça ve şasi sistemleri, elektrik ve elektronik sistemler, aksesuarlar ve tuning, onarım ve bakım, servis istasyonları ve araç yıkama ürünleri sergilendiği fuar ile ilgili olarak Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, “Ekim ayında Atlasjet ile yaptığımız protokolden bugüne kadar 20’ye yakın fuarda 50’ye yakın sektörel ilgi alanını ziyaret ettik. Fuar çalışmalarımızda üyelerimizden olumlu geri dönüşler aldık” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308