doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Atakum’u Halk Yönetiyor! Başkan Deveci Tek Tek Not Aldı

atakumu-halk-yonetiyor
Daha Fazla Göster

Atakum’u Halk Yönetiyor! Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, ilçe sakinleriyle bir araya gelerek, talepleri, fikirleri ve önerileri dinledi

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, vatandaşların sorunlarını doğrudan anlattığı ‘Halk Günü’ buluşması kapsamında çok sayıda ilçe sakinini makamında ağırladı. Vatandaşlarla tek tek ilgilenen Başkan Deveci, “Atakum halkını bu kentin yönetimine dahil etmeye devam edeceğiz” dedi.

18 atakum 1 Samsun

BİREBİR ANLATTI

Yoğun ilgi gösterilen buluşmada vatandaşlar taleplerini, fikirlerini ve önerilerini Başkanı Deveci’ye birebir anlattı. Sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen buluşmada Başkan Deveci, Atakum’un her kesiminden değişik yaş aralığındaki vatandaşların taleplerini tek tek not aldı.

18 atakum 3 Samsun

DEVAM EDECEĞİZ

‘Atakumlularla zaten sürekli iç içeyiz, mahalle ziyaretlerimizde talep ve sorunları dinleyip çözümler geliştiriyoruz’ diyen Başkan Deveci, “Halk günü buluşmasında Atakumlu hemşehrilerimle bir araya geldim, yurttaşlarımızın talep, fikir ve önerilerini dinledim. Atakum halkını bu kentin yönetimine dahil etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir