Atakumlular Başkan İshak Taşçı'ya ulaşabiliyor mu?

Samsun Canlı Haber TV olarak Atakumlu vatandaşlara İlçenin belediye başkanı kimdir.? Kendisine Ulaşmakta sorun yaşıyor musunuz diye sorduk. Bakalım Atakum halkı yaşadığı ilçenin başkanını tanıyor mu?

Samsun Canlı Haber TV ekibi, Atakum’da sokağın nabzını tutmaya devam ediyor. Vatandaşlara Atakum Belediye Başkanın ismini biliyor musunuz?' kendisine bir sıkıntınız olduğunda ulaşabiliyor musunuz? diye sorduk. Vatandaşlar İlçe belediye başkanının ismini biliyor ulaşma konusunda ise hiçbir sıkıntı yaşamadıklarını ve sorunları olsa da rahat ulaşabileceklerini düşünüyor.

KENDİSİNE ULAŞIRIZ

İbrahim İŞLEYEN: Atakum belediye başkanını tanıyorum İshak Taşçı. Daha önce bir ihtiyacım olmadı ama kendisine ulaşabileceğimi düşünüyorum.

KENDİSİNİ AFİŞLERDEN TANIYORUM

Hasan AKIN: Kendisini direk olarak tanımıyorum ama afişlerde görüyorum. Kendisine ulaşacağım her hangi bir konu olmadı ama Samsuna taşınalı 2 buçuk yıl oldu. Geçen kış çok eziyet çektik. Kar küreme araçları kiraladık o yüzden hizmetlerinden pek memnun kalmadık. Halkın görüşleri de bu yönde.

KENDİSİNİ TANIYORUM

Ergün KÖSEOĞLU: Belediye başkanını tanıyorum ismi İshak Taşçı. Bu güne kadar bir sorunum olmadı ama olduğunda kendilerine rahatlıkla ulaşabileceğime inanıyorum.

BENİM GÜVENİM YOK

Recep TAŞ: Tanıyorum ama ismi şuan aklıma gelmiyor. Şuana kadar bir sorunum olmadı o yüzden kendisine ulaşabilir miyim bilmiyorum ama bir sorunum olduğunda yardımcı olacaklarını da zannetmiyorum. Eski belediye başkanları sorunlarım olduğunda yapacağız deyip yapmadılar. İmar planlarında keyfe ait şeyler yaptılar o yüzden güvenim yok.

2 KEZ ULAŞMAYA ÇALIŞTIM  VEULAŞTIM

Selda ALTUNBİLEK: Kendisini tanıyorum ama ismi şuan aklıma gelmiyor. 2 kez sorunlarım olduğunda kendilerine ulaşmaya çalıştım ve görüştüm ve memnun kaldım. Geçen kış yolların temizliği konusunda belediyeden memnun kaldım.

İSHAK TAŞÇIYI KİM TANIMAZ

Mehmet İLERİ: İshak Taşçı’yı tanımaz mıyız tanıyoruz elbette. Ben kendisine ulaşamam diğer türlü ulaşırım dersem yalan söylemiş olurum. Adamın o kadar sorunu ve işleri var o yüzden gitmiyorum. Başkana birde şu şikayetim var. 2 yıldır Atakum’da ki hamam yapılamadı. İnsanlar her yerde konuşuyor hamamın bitmediğini. Başkanım kahvelere gidin dinleyin insanlar artık hamamı kullanmak istiyor.

KENDİSİNDEN MEMNUNUM

Şakir ÇETİN: Kendisini tanıyorum ismi İshak Taşçı. Bir sorunum olduğunda kendisine ulaşabileceğime inanıyorum ve çok memnunum.

HER SORUNUMUZDA BAŞKAN YANIMIZDA

Özkan GEÇGEL: Evet tanıyorum ismi İshak Taşçı. Kendilerine her zaman ulaşabiliyoruz hiçbir sıkıntımız yok. Yıllardır buradayız her sorunumuzda yanımıza geliyor belediye başkanı.

ÇOK YARDIMCI OLUYORLAR

Gönül KUŞÇUOĞLU: Tanıyorum ama ismini hatırlayamadım. Kendisine değil ama yardımcılarına ulaşabiliyorum. Çok yardımcı oluyorlar ve Atakum’u güzelleştirende onlar zaten ama birde iş verseler daha iyi olacak. Çünkü verilen yardımla geçiniyoruz ama oda bir yere kadar iş olsa daha iyi olur.

KENDİSİNE DİREK ULAŞABİLİRİM

Fazlı KAYMAK: Belediye başkanını tanıyorum ismi İshak Taşçı. Kendisinden memnunum hiçbir sıkıntı yok olduğunda da kendisine direk ulaşabilirim.

YOLDA KARŞILAŞTIĞIMIZDA KONUŞABİLİYORUZ

Berkant YILDIRIM: Evet tanıyorum ismi İshak Taşçı. Çarşamba günleri görüş günü var ve kendisiyle görüşebiliyorsun. Yolda karşılaştığınızda da konuşabiliyorsunuz. Hiçbir ayrıcalık taşımaz ama park işlerini biraz bıraksa daha iyi olur.

KENDİSİNİ TANIMIYORUM

Fatma SEMİZOĞLU: Kendisini tanımıyorum ve ismini hiç duymadım. Sorunumuz olduğunda belki ulaşabiliriz onu bilmiyorum. Emin değilim bir şey diyemem.

İYİ BİR SAMSUNSPORLUDUR KENDİSİ

Ali Kerem BAYRAM: Kendisini tanıyorum İshak Taşçı. Kendisi iyi bir Samsunspor’lu  ve sevdalısı. Kendisi ve hizmetlerinden çok memnunuz ve onu seviyoruz. Bir sorunumuz olduğunda da kendisine ulaşabileceğimi düşünüyorum.

KENDİSİ İNŞAAT MÜHENDİSİ

Fazlı Kutluhan AÇIKGÖZ: Belediye başkanını tanıyorum İshak Taşçı. Kendisi inşaat mühendisi. Bir sorunum olduğunda kendisine ulaşabiliyorum daha önce denedim ve görüştüm kendisiyle.

Havanur SUBAŞI-Atilla PIÇAK

YORUM EKLE

banner1134

banner1142

banner1127